REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Rapuj jak Tinie Tempah na iPhone'ie

Tinie Tempah to brytyjski raper - dość mocno popularny na Wyspach, średnio - gdziekolwiek indziej poza nimi. To jednak ma szansę wkrótce się zmienić, za pośrednictwem przebojowej appki Rap Demonstration, wydanej na urządzenia z iOSem (iPad, iPod i iPhone). Pozwala ona każdemu, kto zainstaluje aplikację… Rapować. I to w dokładnie taki sam sposób, jak Tinie Tempah.

10.02.2014
15:57
Rapuj jak Tinie Tempah na iPhone'ie
REKLAMA

Appka Rap Demonstration opiera się na prostym koncepcie - program identyfikuje odtwarzany w okolicy użytkownika utwór rapera, po czym odtwarza film z nakręconymi ustami rapera, zsynchronizowanymi z aktualnie granym kawałkiem. Niedługo ma również pojawić się strona internetowa dedykowana programowi, za pośrednictwem której będzie można nakręcić film podczas użytkowania aplikacji, oraz… Zrobić z niego .gifa.

REKLAMA

Ewidentnie widoczny jest tutaj viralowy potencjał - konwencja gifów wskazuje na to, że program kierowany jest w stronę raczej młodszych odbiorców, wśród których ruchome grafiki - podobnie jak inspirowane japońskimi trendami emoji - są wyjątkowo mocno popularne. Czy jednak appka stanie się hitem sezonu, czy też przemknie całkowicie niezauważona - o tym przekonamy się już niebawem. Niezależnie od ostatecznych wyników jednak, ma to zdecydowanie szansę pomóc w promocji najnowszego materiału Tiniego - albumu Demonstration z listopada zeszłego roku, i najnowszego singla, wydanego tydzień temu Lover, Not A Fighter.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA