REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Nie tylko Trudne sprawy i Dlaczego ja. Ipla pokazała nowości na wiosnę 2018

Ipla pochwaliła się właśnie nowościami, jakie szykuje dla widzów na najbliższe miesiące. W serwisie obok paradokumentów pojawi się wiele innych nowości, a osoby wykupujące pakiet Ipla Extra otrzymają dostęp do części nowych odcinków przed telewizyjną premierą.

02.03.2018
18:53
ipla
REKLAMA
REKLAMA

Jedna z popularniejszych polskich usług VOD nie tylko odświeżyła swój design, ale również bibliotekę i to nie tylko dodając do oferty HBO. Podstawowa ramówka serwisu Ipla na wiosnę będzie składać się przede wszystkim z kolejnych serii dobrze znanych polskich produkcji od Telewizji Polsat. Nie zabraknie jednak nowości.

Ipla na wiosnę 2018 - co nowego?

Spośród nowości Ipla chwali się programami rozrywkowymi bazującymi na zagranicznej formule. Zrobił się tutaj mały misz-masz z tytułami. Mamy albo tytuł polski, albo łączony polski z angielskim - i to w różnej kolejności.

The Story of My Life. Historia naszego życia.

W programie goście zobaczą, jak mogą wyglądać za 20–30 lat oraz 40–60 lat. Prowadząca, Katarzyna Montgomery, zada pytania, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Będą to: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Dorota i Czesław Mozilowie oraz Dorota i Radek Liszewscy.

Wyjdź za mnie

Czternaścioro singli poszukujących drugiej połówki wprowadzi się na kilka tygodni do Domu Zaręczyn − luksusowej rezydencji w słonecznej Hiszpanii. Odcięci od świata zewnętrznego mają skupić się na tym, aby dobrze poznać się nawzajem i być może zakochać. Ułatwią to wspólne wycieczki, spacery, kolacje i randki. W finale każdego odcinka uczestnicy będą mogli oświadczyć się wybranej osobie i wziąć ślub w programie. Mieszkańcy Domu Zaręczyn będą też eliminować osoby, które nie mają szans na znalezienie miłości w programie. Na ich miejsce do rezydencji będą się wprowadzać kolejni single i singielki.

Umów się ze mną. Take me out

Solidna porcja dowcipu, pełna spontaniczność i doskonała zabawa, podczas której uczestnicy będą dokonywać randkowych wyborów. Program odniósł spektakularny sukces już w 30 krajach na świecie. Może pochwalić się nie tylko milionami widzów, ale i uznaniem krytyków, którzy okrzyknęli go jednym z najlepszych show randkowych w historii telewizji. Poprowadzi go młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy – Piotr „Guma” Gumulec, znany widzom Polsatu z „Kabaretu na żywo”.

Ipla na wiosnę 2018 - co obejrzeć?

W bibliotece serwisu wideo na żądanie pojawią się kolejne serie programów, które widzowie już znają. Na liście wymieniane są między innymi programy rozrywkowe Przyjaciółki, W rytmie serca i Kabaret na żywo.

Oprócz tego będzie można zobaczyć nowe odcinki programów i seriali Nasz nowy dom, Ewa gotuje, Pierwsza miłość i Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W serwisie Ipla na wiosnę 2018 roku nie zabraknie też nieśmiertelnych paradokumentów:

  • Trudne sprawy;
  • Dlaczego ja;
  • Na ratunek 112;
  • Gliniarze.

Ipla zapowiada też powrót produkcji, które na dłuższy czas zniknęły z emisji, czyli taneczne show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami oraz program kulinarny Top Chef.

W ósmej edycji programu tanecznego pojawią się muzyk i zawodnik MMA o pseudonimie Popek, modelka Renata Kaczoruk czy popularna para: dziennikarka Beata Tadla oraz podróżnik i prezenter pogody Jarosław Kret. W jury zasiądzie natomiast Ola Jordan, znana z brytyjskiej edycji programu.

W ramach Top Chef do znanych już jurorów - Ewy Wachowicz, Wojciecha Modesta Amaro i Macieja Nowaka - dołączy Robert Sowa, szef kuchni i restaurator.

REKLAMA

Ipla Extra, czyli przedpremierowy dostęp do nowych odcinków.

Widzowie będą mogli oglądać Ipla Extra Premiery odcinków wybranych seriali jeszcze przed emisją w telewizji. Taka przyjemność kosztuje 10 zł miesięcznie. Wykupienie go wyłącza też reklamy w serwisie. Nie zabraknie w tym roku też licznych materiałów zza kulis.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA