REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Iron Fist został skasowany, ale fani robią wszystko, aby Netflix zmienił zdanie

Kilka dni temu pojawiła się informacja o zakończeniu produkcji serialu opowiadającego o przygodach Danny’ego Randa. Jednak fani serii nie poddają się tak łatwo. Pojawiła się petycja w obronie Iron Fista.

15.10.2018
13:22
Iron Fist petycja
REKLAMA
REKLAMA

To, że seriale z uniwersum MCU na Netfliksie zbierają mieszane recenzje, wiadomo było już od jakiegoś czasu. Kilkukrotnie spekulowano na temat zakończenia produkcji któregoś z czterech seriali. I w końcu padło na Iron Fista.

Decyzja wydaje się ostateczna, ponieważ z fanami i serialem żegnają się już gwiazdy w nim występujące. Odtwórca głównej roli, Finn Jones, zamieścił na swoim Instagramie pożegnanie, w którym dziękuje całej ekipie i fanom za wsparcie. Jessica Henwick podzieliła się ze światem filmem, w którym możemy obserwować zabawne sceny zza kulis.

Iron Fist: czy petycja może pomóc?

Jednak fani, mimo kreowanej przez ekipę atmosfery pożegnań, wcale nie mają zamiaru tak łatwo się poddać. Na stronie change.org powstała już petycja zatytułowana „Przywróćcie Iron Fista”. Możemy w niej przeczytać:

Netflix podjął okropną decyzję w związku z anulowaniem Iron Fista po dwóch sezonach. Jest tak wielu fanów tej postaci i serii, a większość ludzi mówiła, że drugi sezon był znakomity. Myślę, że to niesprawiedliwe, że Luke Cage, Jessica Jones i Daredevil dostaną trzecie sezony, skoro ich seriale także dostają mieszane recenzje, a to Iron Fist zostaje źle potraktowany. Jest jeszcze tak dużo potencjału i historii do opowiedzenia i to nie jest najlepsze traktowanie fanów kończyć serial cliffhangerem, szczególnie że drugi sezon był znacznie lepiej odebrany przez krytyków i fanów. Więc Netfliksie i Marvelu, proszę, przemyślcie swoją decyzję i dajcie zielone światło trzeciemu sezonowi Iron Fista.

Na chwilę obecną petycja została podpisana przez niespełna 9 tysięcy osób.

REKLAMA

Natomiast ani Netflix, ani Marvel jeszcze nie ustosunkowali się oficjalnie do stworzonej petycji, mimo że liczba podpisów cały czas rośnie.

Dwa dotychczasowe sezony serialu Iron Fist możecie zobaczyć już teraz na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA