REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ziemia zniszczona wojną nuklearną i Hitler ujeżdżający T-Rexa. Zwiastun Iron Sky: The Coming Race wylądował w sieci

Czas na codzienną dawkę internetowego absurdu. Tym razem dealerami zostali twórcy nadchodzącego filmu Iron Sky: The Coming Race.

10.05.2017
16:21
Zwiastun Iron Sky: The Coming Race wylądował w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Iron Sky: The Coming Race to produkcja, która podążała bardzo wyboistą drogą. Już w maju 2013 roku reżyser pierwszej części humorystycznej serii powiedział, że powstaje kontynuacja o podtytule The Coming Race. Od tego czasu przez Internet przetoczyły się aż trzy kampanie crowdfundigowe, które zasilały budżet filmu, pozwalając na coraz lepsze efekty specjalne.

Teraz możemy zobaczyć, na co poszły pieniądze fanów. Zwiastun Iron Sky: The Coming Race wylądował w sieci.

Akcja filmu ma miejsce w 20 lat po wydarzeniach z pierwszego Iron Sky. Inwazja kosmicznych nazistów na Ziemię doprowadziła do wojny atomowej, na skutek której nasza planeta zamieniła się w niegościnne, niezdatne do życia pustkowie. Ludzcy uchodźcy uciekają na księżycową bazę wybudowaną przez nazistów, lecz i tam kurczą się zasoby potrzebne do przeżycia.

REKLAMA

Rozwiązaniem okazuje się wnętrze Ziemi, mające skrywać żyzną, baśniową wręcz krainę. Centrum planety zamieszkują jednak Reptilianie, do rasy których należy między innymi Władimir Putin, Papież Benedykt, Jezus Chrystus czy Adolf Hitler. To właśnie tego ostatniego możemy zobaczyć na zwiastunie, w formie zdradzającej jego jaszczurze pochodzenie.

Premiera Iron Sky: The Coming Race została zaplanowana dopiero na styczeń 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA