REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Klaun Pennywise straszy dużych i małych. Nowe zdjęcia z planu It: Chapter Two

Pierwsza część horroru To była zaskakująco udanym filmem. Nie dziwi więc, że oczekiwania związane z It: Chapter Two rosną z każdym mijającym miesiącem. Pennywise tym razem zapoluje na dorosłych, co pokazują nowe zdjęcia z planu.

20.09.2018
9:18
to film stephen king
REKLAMA
REKLAMA

Stephen King jest jednym z najczęściej ekranizowanych współczesnych pisarzy. Niektóre adaptacje podobały się bardziej autorowi, inne widzom (zobaczymy jakie będą opinie o ekranizacji Doktora Sen, czyli kontynuacji Lśnienia). Pierwsza część remake'u To jest jednym z rzadkich przypadków, gdy właściwie wszyscy byli zadowoleni.

Dlatego tak wiele oczekuje się po It: Chapter Two, czyli kontynuacji wydarzeń z poprzedniej części. Kontynuacji o tyle bezpośredniej (choć opowie o dorosłych członkach Klubu Frajerów), że młodzi aktorzy z pierwszej części powrócą w nietypowych scenach retrospekcji. Wszystko wskazuje na to, że pojawią się razem w scenach ze swoimi dorosłymi odpowiednikami.

It: Chapter Two musi być innym horrorem niż pierwsza część.

Czym innym jest straszenie dzieci, bo ich strach jest bardziej konkretny i zarazem mniej przyziemny. Dziecięcy bohaterowie filmu To mogli w wiarygodny sposób bać się klauna, trędowatego czy drewnianych lalek. Z dorosłymi jest większy problem.

Sprawi to, że Pennywise będzie musiał stać się bardziej morderczy, co jak wiedzą czytelnicy powieści Kinga ma potwierdzenie w fabule. Póki co jednak musimy zadowolić się stałym strumieniem nowych zdjęć z planu sequela. Najnowsze fotografie zostały ujawnione dzięki brytyjskiemu Daily Mail oraz użytkownikom Twittera.

REKLAMA


Fotografie skupiają się na postaci potwornego klauna, który wyłania się z bagna, by postraszyć dorosłego Richie'ego Toziera (granego przez Billa Hadera). Pennywise pojawia się znienacka przed bohaterem i sprawia, że ten ucieka w panice. Na jednej z fotografii widać też jednak jak Hader i Bill Skarsgard wychodzą na chwilę z ról, by wspólnie się pośmiać. Twórcy sequela znajdują się właśnie na planie w kanadyjskim Port Hope.

It: Chapter Two trafi do kin na całym świecie 6 września 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA