REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

"Jaga" - oto nowa polska superbohaterka

Allegro idzie za ciosem i nie zatrzymuje się ani na chwilę. W ramach "Legend Polskich" możemy obejrzeć "Jagę", najnowszą, pełną akcji kampanię serwisu.

09.12.2016
13:29
"Jaga" - oto nowa polska superbohaterka
REKLAMA
REKLAMA

Od zawsze polskie dzieci straszone były postacią Baby Jagi, złej, starej i odrażającej wiedźmy, przed którą ostrzegano każdego, kto tylko się źle zachowywał. Przez wieki jej wizerunek nie ulegał zmianie - do teraz. Allegro w swojej serii "Legendy Polskie" pokazało zupełnie nowy wizerunek Jagi.

Tym razem jest piękną, młodą i władającą sztukami walk heroiną.

REKLAMA

- Nasza Jaga nie jest ani stara, ani odrażająca, nie mieszka też w chatce na kurzej stopie. Jest jednak, podobnie jak pierwowzór, silnie związana z naturą. Jaga jest strażniczką utraconego przez ludzi świata, który został zdominowany przez przemysł i technologię. Podejmuje walkę o ten raj utracony, ale czy zakończy ją z sukcesem? - mówi Marcin Dyczak, dyrektor marketingu Allegro.

W rolę Jagi wcieliła się Katarzyna Pośpiech. Film wyreżyserował ponowie Tomasz Bagiński. Autorem scenariusze jestBłażej Dzikowski. W ścieżce dźwiękowej wykorzystano cover znanego utworu - "Jaskółka uwięziona" w wykonaniu Atanasa Valkov oraz Georginy Tarasiuk.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA