REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Okazuje się, że Jann kiedyś śpiewał patriotyczne piosenki. Jego fani są zachwyceni

Mimo że Jann nie wygrał eurowizyjnych preselekcji, wciąż jest ulubieńcem publiczności, a już w połowie kwietnia gwiazdor ruszy w pierwszą trasę koncertową po Polsce. Tymczasem sieć podbija stare nagranie z udziałem piosenkarza, gdzie jako nastolatek śpiewał patriotyczne piosenki.

17.03.2023
11:34
Jann odnosi spore sukcesy
REKLAMA

Jann nie wygrał eurowizyjnych preselekcj. Mimo to jest jednym z ulubieńców polskiej publiczności. Start w preselekcjach przysporzył mu nie tylko nowego grona fanów, ale również dał kopa do pracy. Jann pracuje nad kolejnymi piosenkami, ciesząc się popularnością nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju, bo jego twórczość doceniana jest w takich krajach, jak m.in. Finlandia, Szwecja, Włochy oraz Irlandia.

REKLAMA

TikToka podbija wideo z udziałem Janna. Tak śpiewał patriotyczne piosenki.

Tymczasem sieć, a dokładniej TikToka obiega nagranie sprzed lat, na którym nastoletni Jann wykonuje powstańcze piosenki. Nagranie udostępniła jedna z użytkowniczek TikToka, co spotkało się z ogromną euforią fanów. Co ciekawe, wielbiciele młodego artysty mogą po raz pierwszy usłyszeć, jak Jann, który na co dzień komponuje w języku angielskim, śpiewa po polsku. Nagranie powstańczej piosenki Janna spotkało się z pozytywnymi komentarzami ze strony ludzi. To nie Jann, to Janek, Jaki król mroku, Widać, jaką przyjemność sprawia mu śpiewanie, To jest super - pisali fani.

Mimo że nie wygrał preselekcji do Eurowizji, kariera Janna poszybowała do góry

Choć ze zwycięstwem Blanki nie zgadza się wiele fanów Eurowizji i nie milką komentarze, że jej wygrana była ustawka, całe zamieszanie wyszło na dobre Jannowi. Już w kwietniu gwiazdor ruszy w pierwszą trasę koncertową po Polsce, z kolei na platformie Spotify odniósł wielki sukces, zdobywając milion słuchaczy miesięcznie. Mimo że nie wygrał preselekcji, został doceniony przez swoich słuchaczy, a jego kariera bardzo prężnie rozwija się.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA