REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Janusz Korwin-Mikke dziś w Hejtparku u Stanowskiego. Będzie ostra drama, to wiem na pewno

Janusz Korwin-Mikke to w równym stopniu polityk, chodzący mem i siewca wielu bardzo kontrowersyjnych poglądów, które według niektórych osób powinny go na stałe wykluczyć z debaty publicznej. Podobnej opinii nie reprezentuje raczej Krzysztof Stanowski, bo w przeciwnym wypadku nie zaprosiłby przecież jednego z liderów Konfederacji do nowego odcinka Hejt Parku. Kiedy początek rozmowy?

17.02.2022
7:47
janusz korwin mikke hejt park krzysztof stanowski kiedy
REKLAMA

Janusz Korwin-Mikke od lat jest stałym dostarczycielem kontrowersyjnych wypowiedzi i memicznych zachowań. Ze świecą można szukać jakiejś jego opinii, która nie wzbudzałaby uśmiechu politowania lub nie prowokowałaby do zirytowanej odpowiedzi. Trudno politykowi Konfederacji odebrać jednak, że ze swojej kontrowersyjności uczynił całkiem skuteczną broń w walce o poparcie Polaków. Jest w pełni świadomy internetowej popularności swoich bon-motów i dobrze odnajduje się w taiej roli.

Co jednak, gdy na spytki weźmie go zaangażowany i nieugięty w poszukiwaniu prawdy dziennikarz? Krzysztof Stanowski lubi się przedstawiać w takiej roli, ale w przeszłości wychodziło mu to bardzo różnie. Na każdą skuteczną akcję przeciwko gali fame MMA z gangsterami przypada w jego przypadku jakaś wiernopoddańcza rozmowa np. z Kubą Wojewódzkim. Czy Janusz Korwin-Mikke, który będzie gościem dzisiejszego programu Hejt Park, również wymknie się Stanowskiemu? Będziemy mieć do czynienia z niepoważnym przerzucaniem się głupimi tezami czy ostrym dziennikarskim grillowaniem? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce.

REKLAMA

Hejt Park - Janusz Korwin-Mikke gościem Krzysztofa Stanowskiego:

REKLAMA

Start nowego epizodu Hejt Parku zaplanowano na 21:00. Jak zawsze rozmowa będzie emitowana na żywo na YouTubie, a jednym z jej elementów będą telefony od widzów. Z góry można założyć, że w ten sposób otrzymamy jeszcze więcej memicznych cytatów i prowokujących wypowiedzi z obu stron. Otwarte pozostaje pytanie, na ile Krzysztof Stanowski będzie chciał zapanować nad chaotyczną osobowością Janusza Korwin, a na ile uzna to za niezbędny element przyciągający widzów. Dzisiejszy Hejt Park, jak zwykle, będzie można oglądać na youtube'owym profilu Kanału Sportowego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA