REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

Jared Leto powróci do roli Jokera w serialowej „Lidze Sprawiedliwości”. Wkrótce początek dokrętek

Fani oryginalnego DCEU otrzymali kolejny powód, żeby z niecierpliwością wypatrywać miniserialu „Liga Sprawiedliwości” na HBO Max. A to dlatego, że w produkcji Zacka Snydera pojawi się Joker we własnej osobie. I tak samo jak w „Legionie samobójców” wcieli się w niego Jared Leto.

22.10.2020
9:00
jared leto liga sprawiedliwości
REKLAMA
REKLAMA

Przed premierą „Legionu samobójców” widzowie wiele sobie obiecywali po angażu Jareda Leto do roli najważniejszego przeciwnika Batmana. Ostatecznie spotkał ich jednak zawód. Nie dość, że Joker pojawił się w tamtym filmie niejako na jego marginesie, to sama kreacja popularnego aktora skupiała się na powierzchownych elementach tego bohatera. Część odbiorców twierdziła, że Leto tak naprawdę nigdy nie dostał szansy na pokazanie pełni swoich możliwości, ale inni całkowicie odrzucili tę wersję klauna z Gotham.

Najnowsze doniesienia medialnie zdecydowanie bardziej ucieszą tych pierwszych. Okazuje się bowiem, że Amerykanin otrzyma drugą możliwość wcielenia się w Jokera. A wszystko za sprawą Zacka Snydera i jego autorskiej wersji „Ligi Sprawiedliwości”, o czym donosi portal Variety.

Jared Leto powróci jako Joker w miniserialu dla HBO Max. Już w tym tygodniu nagra nowe sceny.

Nie jest to zaskoczeniem o tyle, że Leto podkreślał wcześniej w wywiadach ochotę, by ponownie zagrać Księcia Zbrodni. Oczywiście pod warunkiem, iż scenariusz stałby na odpowiednim poziomie, a okoliczności były sprzyjające. Jego przywiązania do roli nie można było zresztą nigdy podważać. Miał się nawet czuć tak wyobcowany powstaniem filmu „Joker” bez jego udziału, że podobno próbował storpedować jego powstanie. Nieco ponad rok po premierze tamtej produkcji Leto ostatecznie doczeka się jednak nowych zdjęć w roli Jokera.

Portalowi Variety nie udało się ustalić, czy pojawienie się tego bohatera w „Lidze Sprawiedliwości” było planowane od samego początku. Zanim projekt przejął Joss Whedon. Istnieje możliwość, że mamy do czynienia z zupełnie nowym dodatkiem wynikającym ze znacznie zwiększonej długości czasu antenowego w serialowej wersji. Tak czy inaczej w tym tygodniu Leto dołączy do innych aktorów znajdujących się na planie produkcji.

REKLAMA

Miniserial „Liga Sprawiedliwości” zadebiutuje na HBO Max w przyszłym tygodniu.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA