REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Jakimowicz stracił drugą pracę w TVP. Dopiero co rozstał się z "Pytaniem na śniadanie"

Jarosław Jakimowicz dopiero co niedawno pożegnał się ze współpracą ze śniadaniówką "Pytanie na śniadanie", a teraz stracił kolejną funkcję w Telewizji Polskiej. Kontrowersyjny celebryta nie będzie już współprowadził w TVP Info weekendowego cyklu "W kontrze". Mimo że to ostateczna decyzja, Jakimowicz mówi o "zawieszeniu".

13.07.2023
10:54
jarosław jakimowicz śledztwo przesłuchanie-zarzuty handel dziećmi tvp
REKLAMA

Jarosław Jakimowicz "W kontrze" TVP prowadził od 2020 roku. Początkowo był współgospodarzem razem z Magdaleną Ogórek. Dziennikarka rozstała się z programem na początku ubiegłego roku, z kolei u boku Jakimowicza pojawiła się Agnieszka Oszczyk. Równocześnie pojawił się drugi duet gospodarzy: Katarzyna Cierpielewska i Łukasz Sobolewski.

REKLAMA

Jakimowicz stracił pracę w TVP Info. Nie będzie już prowadził "W kontrze".

Później Jakimowicz współprowadził "W kontrze" razem z Anną Popek, natomiast kiedy ta w kwietniu tego roku wróciła do "Pytania na śniadanie", w cyklu TVP Info w jej miejsce pojawiła się Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska. Popek ponownie ma wrócić do współprowadzenia programu, natomiast Jakimowicz definitywnie rozstaje się z programem "W kontrze".

O tym, że Jakimowicz nie będzie zaangażowany w program, miały zdecydować władze Telewizyjnej Agencji Informacyjnej . Nieoficjalnie mówi się o skargach na zachowanie celebryty pochodzące od ekipy programu. Sam zainteresowany twierdzi, że został zawieszony. Mam nie prowadzić programu w ten weekend. To jakiegoś rodzaju zawieszenie, trudno mi powiedzieć, jak długo potrwa - powiedział Jarosław Jakimowicz w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

"W kontrze"

Jakimowicz ma być dalej komentatorem programu Rachonia

REKLAMA

Warto dodać, że decyzja o odsunięciu Jakimowicza z programu nie jest związana z internetowym apelem fundacji Basta, kierowanej przez aktywistę, Barta Staszewskiego. Jakimowicz ma dalej pojawiać się wśród komentatorów w porannym programie "Jedziemy" i "Jedziemy dalej" Michała Rachonia. Dodajmy, że od najbliższego piątku miejsce Jakimowicza zajmie Anna Popek, która poprowadzi program razem z Agnieszką Siewiereniuk-Maciorowską. Będzie to pierwszy kobiecy duet na planie programu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA