REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jason Bourne powraca w wielkim stylu. Zobacz pierwszy teaser nowego filmu

Podczas zakończonego niedawno Super Bowl zaprezentowany został pierwszy teaser z najnowszego filmu o przygodach Jasona Bourna. Po ośmiu latach przerwy do roli powraca Matt Damon.

08.02.2016
10:01
Jason Bourne powraca w wielkim stylu. Zobacz pierwszy teaser nowego filmu
REKLAMA
REKLAMA

Na temat fabuły zbliżającego się wielkimi krokami kolejnej odsłony serii o Jasonie Bournie cały czas nie wiadomo praktycznie nic, ponad to, że jej akcja rozgrywać się będzie 12 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części, "Tożsamości Bourne'a". W roli głównej ponownie wystąpi Matt Damon, który wbrew wcześniejszym zapowiedziom zdecydował się powrócić do tej postaci. Przypomnijmy, że w "Dziedzictwie Bourne'a" z 2012 roku pierwsze skrzypce grał Jeremy Renner jako Aaero Cross, który pojawi się także w nadchodzącym filmie. Obok Damona i Rennera w obsadzie pojawią się także między innymi Alicia Vikander, Tommy Lee Jones, Julia Stiles i Vincent Cassel. Reżyserem widowiska będzie Paul Greengrass.

REKLAMA

Pierwszy, właśnie opublikowany teaser, trwa co prawda jedynie trzydzieści sekund, ale to wystarczyło, by wzbudzić moją ekscytację. O ile jeszcze niedawno nowy Jason Bourne nieszczególnie mnie interesował, tak teraz nie mogę się doczekać premiery. Wszystko przez to, że materiał prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Film trafi do kin w lipcu 2016 roku, zatem informacje dotyczące jego fabuły powinny zacząć do nas napływać już niebawem. Poniżej znajdziecie jeszcze animowany plakat.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA