REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak prezentuje się Jason Momoa jako Aquaman

Zack Snyder opublikował na swoim profilu na Twitterze pierwsze zdjęcie przedstawiające Khala Drogo Jasona Momoę jako Aquamana, Króla Siedmiu Mórz z komiksów DC Comics. Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy aktor pasuje do tej roli, to po zobaczeniu tej fotki prawdopodobnie się ich pozbędzie.

20.02.2015
10:09
Jason Mamoa jako Aquaman - zobacz pierwsze zdjęcie
REKLAMA
REKLAMA

Jason Momoa, najbardziej znany chyba z roli Khala Drogo w serialu "Gra o tron", wcieli się w postać Aquamana przynajmniej w trzech filmach. Jego debiut będzie miał miejsce przy okazji premiery "Batman v Superman: Dawn of Justice" w 2016 roku. Rok później będzie częścią obsady "The Justice League Part One", by wreszcie w 2018 roku otrzymać własny film, którego roboczy tytuł brzmi po prostu "Aquaman".

REKLAMA

Umieszczony na zdjęciu napis Unite the Seven - zjednoczyć siedmiu, może odnosić się do oryginalnej Ligi Sprawiedliwych, która liczyła siedmiu członków: Supermana, Batmana, Wonder Woman, Flasha, Zieloną Latarnię, Marsjanina Łowcę i właśnie Aquamana. Slogan ten może także odnosić się do siedmiu mórz, którymi włada grana przez Momoę postać.

Zdjęcie prezentujące Aquamana jest pierwszym portretem superbohatera udostępnionym przez Snydera, jednak prawdopodobnie nie ostatnim - podejrzewa się, że w nadchodzących dniach reżyser filmu "Batman v Superman: Dawn of Justice" opublikuje kolejne, prezentujące pozostałych członków Ligi Sprawiedliwych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA