REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jenna Ortega zdradziła swój największy kompleks ze szkolnych czasów. Jest z nią do dzisiaj

Jenna Ortega mimo młodego wieku w ostatnim czasie zrobiła ogromną karierę. Gwiazda "Wednesday" na fali popularności udziela wielu wywiadów. Niedawno wzięła udział w podcaście prowadzonym przez aktora Penna Badgley'a, w którym podzieliła się osobistym wyznaniem. Aktorka zdradziła, co jest jej największym kompleksem. Jak się okazuje, boryka się z nim do dzisiaj.

12.02.2023
11:48
Jenna Ortega o kompleksie z czasów szkolnych
REKLAMA

Jenna Ortega po roli w "Wednesday" może liczyć nie tylko na uwielbienie fanów, ale też na kolejne filmowe propozycje. W tym roku 21-letnia aktorka pojawi się m.in. w szóstej odsłonie serii "Krzyk" oraz "Winter Summer Spring or Fall". Gwiazda wciąż udziela kolejnych wywiadów.

REKLAMA

Jenna Ortega zdradziła, z jakim kompleksem borykała się w szkolnych czasach.

W niedawnym podcaście Penna Badgley'a Ortega zdobyła się na szczere i intymne wyznanie, dotyczące jej kompleksu z czasów szkolnych. Jak się okazuje, ów kompleks jest z aktorką do dzisiaj. Mowa o ciemnym owłosieniu na rękach. W przypadku Jenny to kwestia genów oraz portorykańsko-meksykańskiego pochodzenia aktorki. Z powodu bujnego owłosienia Jenna dostała również w szkole niezbyt przyjemną ksywkę: Goryl.

Byłam bardzo owłosiona. Mam ciemne włosy, jestem Latynoską. Pamiętam, że czułam się niezbyt pewnie przez włosy na nogach, ale jeszcze gorzej wpływało na mnie owłosienie na rękach. Jedna z dziewczyn, którą uważałam za przyjaciółkę, powiedziała mi, że mam ręce jak goryl - wyznała aktorka w podcaście Penna.

REKLAMA

Kompleks ze szkoły towarzyszy Jennie do dzisiaj

Jak się okazuje, ten kompleks wciąż jest bardzo silny.. Nawet jeśli Jenna zauważy małe włoski na ręce, goli je codziennie. Choć już dziś nikt nie komentuje jej bujnego owłosienia, aktorka czuje się tylko wtedy komfortowo, gdy zgoli włosy. Na tak intymne wyznanie aktorka mogła pozwolić sobie właśnie w towarzystwie Penna Badgley'a, z którym Ortega miała okazję już współpracować. Penn i Jenna spotkali się na planie amerykańskiego serialu "Ty", który jest luźną adaptacją powieści o tym samym tytule Caroline Kepnes, emitowanego początkowo przez LifeTime, a od drugiego sezonu przez Netfliksa. Pen Badgley wcielił się w główną rolę księgarza Joe Goldberga, natomiast Jenna Ortega zagrała drugoplanową rolę Ellie Alves.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA