REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

To jedno zdjęcie warte jest ponad 6,5 mln. Tak wygląda powrót „Przyjaciół” w wykonaniu Rachel

Aktorka Jennifer Aniston dołączyła do portalu społecznościowego Instagram i „rozbiła” Internet. Jej pierwsze zdjęcie umieszczone w serwisie zachwyciło fanów na całym świecie.

16.10.2019
10:40
Jennifer Aniston - kadr z serialu Przyjaciele
REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcie przedstawiające szóstkę aktorów i aktorek, którzy przez lata grali razem w serialu „Przyjaciele” podbiło serca fanów na całym świecie, którzy w zaledwie kilka godzin „polajkowali” fotografię ponad 8,5 mln razy. Sam profil Jennifer Aniston na Instagramie śledzi obecnie ponad 6,7 mln obserwujących (ostatnie 200 tys. przybyło w trakcie pisania tego wpisu).

Pierwsze zdjęcie aktorki to typowe selfie, jakich widzimy tysiące na Instagramie każdego dnia. Sęk tkwi w tym, że jeśli jesteś Jennifer Aniston, Courntey Cox, Lisą Kudrow, Mattem LeBlancem, Davidem Schimmerem albo Matthew Perrym zna i kocha cię cały świat. Radość z waszego ponownego spotkania jest wielokrotnie większa. A w zasadzie 8,5 miliona razy większa.

Zdjęcie stało się tak popularne także dlatego, że to w zasadzie chyba pierwsza okazja od lat, kiedy cała obsada „Przyjaciół” znalazła się w jednym miejscu o tym samym czasie.

W przeszłości było wiele momentów, gdy ekipa spotykała się razem, ale dotychczas nie udało się zebrać wszystkich członków w tym samym momencie. Istotny jest też fakt, że w tym roku świętujemy 25-lecie serialu „Przyjaciele”, a takie zdjęcie to doskonały prezent dla widzów.

Najbliżej spotkania wszystkich przyjaciół było w 2016 roku podczas specjalnego programu na cześć reżysera Jamesa Burrowsa. „Must See TV: An All-Star Tribute to James Burrows ” wyemitowano z okazji tysięcznego odcinka wyreżyserowanego przez słynnego twórcę telewizyjnego, który stał za kamerą nie tylko serialu „Przyjaciele”, ale także innych hitów: „Will & Grace”, „Frasier”, „Teoria wielkiego podrywu”, czy „Zdrówko”.

Na kanapie specjalnego programu wspominkowego zasiadło wtedy pięcioro gwiazdorów słynnej serii. Matthew Perry nie mógł uczestniczyć w uroczystościach, gdyż akurat występował w teatrze w Londynie. Warto dodać – w sztuce „The End of Longing”, którą sam napisał i wyreżyserował.

W tamtym czasie Internet oszalał na punkcie innego zdjęcia. Przedstawiało ono ekipę serialu „Teoria wielkiego podrywu” oraz część obsady „Przyjaciół”.

Reakcja na nowe zdjęcie Jennifer Aniston jest też ciekawa w kontekście początków kariery tytułowej szóstki „Przyjaciół”. Słynna jest fotografia członków obsady, którzy polecieli prywatnym samolotem do Las Vegas w ramach integracji. Miało to miejsce tuż przed pierwszą emisją serialu, a reżyser James Burrows zdradził im wtedy:

Korzystajcie z tego, że nikt was nie zna. Kiedy tylko serial pojawi się na antenie, już nigdy nie zaznacie poczucia bycia anonimowym i nieznajdowania się w blasku fleszy.

Wspomina o tym w swojej książce „Przyjaciele: ten o najlepszym serialu na świecie”, Kelsey Miller, która zebrała pokaźną wiedzę na temat kulis powstawania serialu.

Warto dodać, że zdjęcie umieszczone na Instagramie przez Aniston pojawiło się w momencie, kiedy aktorka promuje właśnie swoją produkcję „The Morning Show”, którą stworzyła wraz z Reese Whitherspoon dla Apple TV+. Na dodatek na całym świecie, także w Polsce wyprzedają się specjalne pokazy kinowe, podczas których można obejrzeć wybrane odcinki serialu „Przyjaciele”.

REKLAMA

Jak to bowiem mawiają Anglosasi timing is everything.

Serial „Przyjaciele” dostępny jest na platformie streamingowej Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA