REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jenny from the Block na ekranie, czyli najlepsze filmy z Jennifer Lopez

Zakochana pokojówka z Manhattanu podbiła serca widzów i widzek na całym świecie. Jednak to nie jedyny film, w którym Jennifer Lopez miała okazję zagrać – okazuje się, że takie gatunki jak sensacja i thriller to dla piosenkarki aktorska bułka z masłem.

20.01.2023
6:01
najlepsze filmy z jennifer lopez
REKLAMA

Najsłynniejszy chyba film, w którym zagrała Jennifer Lopez, to "Pokojówka na Manhattanie", który nawet dwadzieścia lat później wciąż gości na polskich ekranach. Mimo wszystko nie jest to jedyny film w jej aktorskim dorobku. Piosenkarka miała również okazję wcielić w rolę maltretowanej żony, kochanki przedsiębiorcy i pogromczyni anakondy. Wybrałam więc szeroką gamę najlepszych filmów z Jennifer Lopez – od komedii romantycznych, przez dramaty, aż po filmy sensacyjne i thrillery.

REKLAMA

Najlepsze filmy z Jennifer Lopez: "Pokojówka na Manhattanie" (2002)

Marisa Ventura (Jennifer Lopez) mierzy się z życiem samotnej matki. By związać koniec z końcem, zatrudnia się jako pokojówka w luksusowym hotelu w najbogatszej, nowojorskiej dzielnicy – Manhattan. Przypadkiem spotyka ją gość hotelu – młody polityk Christopher Marshall (Ralph Fiennes), który zakochuje się w dziewczynie, biorąc ją za kogoś innego. Czy współczesna historia o nowojorskim Kopciuszku skończy się happy endem?

Zwiastun filmu "Pokojówka na Manhattanie" (2002)

Droga przez piekło (1997)

Podczas podróży do Las Vegas, gdzie ma spłacić dług szefowi rosyjskiej mafii, drobny oszust Bobby Cooper (Sean Penn) nieoczekiwanie trafia do zapyziałego miasteczka Superior. Poznaje tam Grace McKenn (Jennifer Lopez) i jej męża, który za pokaźną sumę zleca Bobby’emu morderstwo swojej żony.

Platforma: film aktualnie niedostępny online, można go obejrzeć na DVD lub zaczekać na emisję w telewizji.

Zwiastun filmu "Droga przez piekło" (1997)

Wyjdź za mnie (2022)

Najnowszy film z Jennifer Lopez w roli głównej, która wcieliła się w muzyczną supergwiazdę – Kat Valdez. Wraz ze swoim partnerem – Bastianem (Maluma) – postanawiają wziąć ślub, który ma być transmitowany w social mediach. Chwilę przed wypowiedzeniem sakramentalnego "tak", Kat dowiaduje się, że została zdradzona przez swojego przyszłego męża. W ramach zemsty wybiera z publiczności losowego mężczyznę, z którym zamierza się pobrać. Nieznajomym okazuje się być Charlie Gilbert (Owen Wilson).

Platforma: CHILI, Rakuten TV

Zwiastun filmu "Wyjdź za mnie" (2022)

Teraz albo nigdy (2018)

Pracowniczka marketu Maya (Jennifer Lopez) ubiega się od lat o zasłużony awans. Mimo swojej zaradności i zawodowego zacięcia, przed osiągnięciem celu staje jej na drodze brak wykształcenia. Za sprawą osoby, która podrasowała CV kobiety w sieci, Maya zostaje zaproszona na rozmowę do firmy Franklin & Clarke. Przyjmuje ofertę pracy, chcąc udowodnić, że nie tylko dyplom ukończenia szkoły wyższej świadczy o umiejętnościach.

Platforma: Cineman, Canal+

Zwiastun filmu "Teraz albo nigdy"

Krew i wino (1996)

Gdy Alex Gates (Jack Nicholson), właściciel luksusowej winiarni, jest bliski bankructwa, w akcie desperacji z pomocą fachowego złodzieja Victora Snapsky’ego (Michael Caine), kradnie swojemu klientowi brylantowy naszyjnik. Gates i jego kochanka Gabriela (Jennifer Lopez) postanawiają udać się do Nowego Orleanu, by sprzedać biżuterię.

Platforma: film aktualnie niedostępny online, można go obejrzeć na DVD lub zaczekać na emisję w telewizji.

Zwiastun filmu "Krew i wino" (1996)

Anakonda (1997)

Terri Flor (Jennifer Lopez) i Danny Rich (Ice Cube) wraz ze swoją ekipą wyruszają na wyprawę w głąb amazońskiej dżungli, aby nakręcić film dokumentalny o indiańskim plemieniu Shrishama. Do drużyny dołącza uratowany przez nią Paul Sarone (Jon Voight), samozwańczy przewodnik, którego celem jest złapanie niebezpiecznej, dwunastometrowej anakondy.

Platforma: Apple TV, Rakuten TV

Zwiastun filmu "Anakonda" (1997)

Oczy anioła (2001)

Sharon Pogue (Jennifer Lopez), policjantka w pełni oddana swojemu życiu zawodowemu, rusza w pogoń za uciekającym przestępcą. Kobietę ratuje Catch (James Caviezel), który zakochuje się w niej z wzajemnością. Po pewnym czasie Pogue odkrywa głęboko skrywaną tajemnicę mężczyzny, co zmusi ją do zmierzenia się z jej własnymi sekretami z przeszłości.

Platforma: Netflix

Zwiastun filmu "Oczy anioła" (2001)

Nigdy więcej (2006)

Młoda kelnerka Slim (Jennifer Lopez) zakochuje się w zamożnym mężczyźnie Mitchu (Bill Campbell). Para bierze ślub i niedługo po tym doczekuje się dziecka. Sielanka nie trwa długo – Mitch odsłania swoją mroczną, niebezpieczną stronę. Slim, w obawie o siebie i córkę, zmienia swoją tożsamość i ucieka przed mężem. Mężczyzna nie zamierza jednak dać za wygraną. Kto wygra ten wyścig?

Zwiastun filmu "Nigdy więcej" (2002)

Niedokończone życie (2005)

Mija jedenaście lat od śmierci syna właściciela rancza Einara Gilkysona (Robert Redford). Mimo to mężczyzna nadal obwinia o to synową Jean (Jennifer Lopez), która tamtego dnia prowadziła samochód. Pewnego dnia Jean zjawia się na ranczu z dziewczynką – okazuje się, że jest wnuczką Einara. Kobieta nie mając się gdzie podziać, prosi teścia o pomoc.

Platforma: Apple TV

Zwiastun filmu "Niedokończone życie" (2005)

Najlepsze filmy z Jennifer Lopez: "Lila & Eve" (2015)

Dzieci Lili (Viola Davis) i Eve (Jennifer Lopez) zostają zastrzelone. Gdy zrozpaczone matki próbują otrzymać pomoc u miejscowych władz, ci nie podejmują działań. Kobiety postanawiają więc wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

REKLAMA

Platforma: film aktualnie niedostępny online, można go obejrzeć na DVD lub zaczekać na emisję w telewizji.

Zwiastun filmu "Lila & Eve"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA