REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jess wraca do "Gilmore Girls"!

Tak, to musiało się wydarzyć! Jess Mariano, w którego wcielił się Milo Ventimiglia, powróci w kontynuacji "Gilmore Girls", produkowanej przez Netfliksa. 

11.02.2016
10:59
Jess wraca do "Gilmore Girls"!
REKLAMA
REKLAMA

Jess był jednym z chłopaków głównej bohaterki serialu, Rory, granej przez Alexis Bledel. Siostrzeniec Luke'a i prawdziwy buntownik sporo namieszał w fabule serialu. To dla niego Rory porzuciła ułożonego i troskliwego Dana, choć niekoniecznie w efekcie wyszło jej to na dobre. Ale Jess miał to coś, co przyciągnęło do niego młodą i grzeczną Rory, która potrzebowała odrobiny szaleństwa. Kiedy ostatnim razem w "Gilmore Girls" widzieliśmy Jessa, ten uspokoił się i wydawało się, że lepiej poukładał swoje życie niż Rory. Na jakim etapie tym razem zastaniemy bohaterów serialu? O tym, mam nadzieję, przekonamy się już niedługo, choć data premiery kontynuacji "Gilmore Girls" nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

Oprócz Jessa na srebrnym ekranie zobaczymy też Logana, ostatniego chłopaka Rory, którego zagrał Matt Czuchry. Pojawiają się też oczywiście dwie główne bohaterki, a także matka Lorelai, Emily Gilmore, grana przez Kelly Bishop.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA