REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

2. sezon serialu Jessica Jones już w serwisie Netflix. Kobiecy fenomen powraca

Jeden z najlepiej ocenianych seriali Netfliksa po prawie trzech latach powraca na platformę. Jessica Jones po zwycięstwie nad Kilgrave'em spróbuje poznać tajemnicę stojącą za grupą IGH. 2. sezon produkcji składa się z trzynastu odcinków. Wszystkie już dzisiaj debiutują w Netfliksie.

08.03.2018
9:07
Jessica Jones powraca. Premiera 2. sezonu już dzisiaj w Netflix Polska
REKLAMA
REKLAMA

W momencie swojej premiery Jessica Jones była prawdziwym objawieniem. Netflix jeszcze mocniej niż w Daredevilu pokazał, że do tematu superbohaterów można podejść w inny, pasjonujący sposób. Serial nie raził ani sztampowością, ani wymuszonym campem. Jones (w tej roli Krysten Ritter) miała rzeczywiste problemy, a przy tym była w swoim zachowaniu naturalna i bezkompromisowa.

Tytuł Netfliksa i Marvela mógł się również pochwalić jednym z najlepszych antagonistów w serialowym światku.

Killgrave (David Tennant) był nie tylko skuteczny i bezlitosny, ale miał też nieoczywiste i ciekawe motywacje. Jego relacja z Jessicą nie ograniczała się zaś do banalnej konstrukcji „jestem zły i chcę pobić świat, a ty mnie spróbuj powstrzymać”.

Przed premierą serialu o fabule 2. sezonu wiadomo niewiele. Jones ponownie zacznie pracować jako pani detektyw, zmęczona po przygodach pokazanych w serialu Defenders. Potwierdzone zostało również, że Kilgrave powróci (być może formie flashbacków). Oś konfliktu będzie się z kolei toczyć wokół tajemnicy IGH.

2. sezon serialu zbiera pozytywne przedpremierowe recenzje.

W obsadzie pojawi się kilka starych i nowych twarzy. Rachel Taylor powróci jako dziennikarka Patricia „Trish” Walker i nadal będzie wraz z Jessiką próbowała odkryć tajemnice jej przeszłości. Carrie-Anne Moss i Eka Darville również pojawią się w swoich dotychczasowych rolach. Jedną z nowych postaci będzie mężczyzna o imieniu Oscar, którego gra J.R. Ramirez. Do obsady dołączyła także Janet McTeer, której postać ma wywrzeć „ogromny wpływ na życie Jessiki”.

REKLAMA

Wszystkie trzynaście odcinków 2. sezonu już teraz można znaleść na serwisie Netflix.

Fanki Jessiki Jones z pewnością ucieszy wieść, że odpowiedzialna za produkcję Melissa Rosenberg postarała się, żeby w 2. sezonie wszystkie trzynaście odcinków wyreżyserowały kobiety. Jaki los czeka Jones w 2. sezonie? Najwierniejsi wielbiciele przekonają się już w ciągu najbliższych godzin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA