REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jako pierwsi w Polsce prezentujemy nowy materiał z planu 2. serii Jessiki Jones

Już za tydzień Netflix udostępni cały 2. sezon serialu Jessica Jones. Jako pierwsi w Polsce prezentujemy zupełnie nowy materiał promocyjny zza kulis, na którym aktorzy i inni twórcy zaangażowani w tę produkcję opowiadają o nietypowej bohaterce.

01.03.2018
16:02
jessica jones 2 sezon recenzja serial na dzien kobiet
REKLAMA
REKLAMA

To nie przypadek, że 2. sezon serialu Jessica Jones będzie miał premierę na dzień kobiet. Jak jednak przekonuje udostępniony dziś materiał promocyjny, „nie chodzi wcale o to, by pokazać kobiecy punkt widzenia”. Twórcy chcieli zadbać, by punkt widzenia w serialu był „zbalansowany”.

Jessica Jones nie jest klasyczną superbohaterką.

Kobieta ma niesamowite zdolności, ale nie założyła obcisłego wdzianka i nie skacze po dachach w poszukiwaniu złoczyńców, którym może obić gębę, jak większość innych marvelowskich metaludzi. W swoim serialu próbuje wiązać koniec z końcem i pomagać społeczeństwu, wykonując swój normalny zawód.

Jessica jest jednocześnie twardą babką, ale też osobą kruchą, która nadal poszukuje własnej tożsamości. Ma problemy z panowaniem nad emocjami, bo nie poukładała sobie dostatecznie życia. 2. sezon poświęconego jej serialu pomoże jej zmierzyć się z demonami przeszłości.

Serial pełen sprzeczności.

W materiale wideo zza kulis, który Netflix dzisiaj udostępnił, wypowiada się na temat swojej bohaterki wcielająca się w nią aktorka. Krysten Ritter wyjaśnia widzom, jaka tak naprawdę jest Jess w jej interpretacji. Wbrew pozorom, pomimo noszonej przez nią maski, nie jest to postać jednowymiarowa.

Wypowiedzi jej i innych osób przecinane są licznymi kadrami z późniejszych odcinków serialu, ale na szczęście obyło się bez spoilerów. Klip rzuca sporo światła na to, z czym dokładnie Jessica Jones zmierzy się w 2. sezonie. Nie chodzi tutaj zresztą o nowego łotra, tylko o coś bardziej duchowego, ulotnego.

Netflix poprosił o wypowiedź na temat Jessiki Jones innych aktorów.

REKLAMA

W wideo zza kulis serialu Jessica Jones pojawiają się również rozmaici filmowcy oraz inni aktorzy. Można posłuchać wypowiedzi m.in. Eka Darville’a (Malcolm Ducasse) oraz Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth). Nie zdradzają fabuły, ale ładnie opisują ton, jaki utrzyma nowa opowieść.

Jessica Jones jest jedną z wielu bohaterek Marvel Cinematic Universe, ale jest dla Disneya niezwykle istotna. Jako druga kobieta po Peggy Carter dostała swój własny serial. Drugi sezon produkcji o przygodach temperamentnej i impertynenckiej prywatnej detektyw o niesamowitej sile zadebiutuje już 8 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA