REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Jessica Jones wróci. Netflix zapowiedział 3. sezon serialu

Minął miesiąc od premiery 2. serii przygód specyficznej detektyw. Serial musiał się okazać na tyle dużym sukcesem, że już teraz Netflix ogłosił, iż Jessica Jones otrzyma 3. sezon.

13.04.2018
9:58
jessica jones 2 sezon recenzja serial na dzien kobiet
REKLAMA
REKLAMA

Jessica Jones to jeden z najbardziej udanych seriali od Marvela i Netfliksa. Co prawda konkuruje z Defenders i Iron Fistem, więc wybić się na ich tle, to nie problem. Faktem jest jednak, że chociaż 2. seria była odrobinę gorsza od pierwszej, to ostatecznie jest sezonem bardzo udanym i dość zaskakującym.

Najwyraźniej docenili to również fani.

Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że zaledwie miesiąc po premierze Netflix ogłasza, że nadejdzie kolejna seria? Czerwony serwis VoD nie udostępnia niestety danych oglądalności, a wiedzę o popularności seriali musimy czerpać z intensywności dyskusji w mediach społecznościowych czy badań zewnętrznych firm. Zakładam jednak, że jeśli Netflix mówi, że robi następny sezon, to prawdopodobnie serial znalazł odpowiednią grupę widzów. Tak samo było z Dark i Punisherem – w tych przypadkach serwis również nie trzymał nas zbyt długo w niepewności.

Cieszę się, że Jessica Jones znalazła się w tym gronie.

REKLAMA

Chociaż coraz wyraźniej widzę, że seriale o superbohaterach od Netfliksa robione są według jednego – i dość męczącego już - wzoru, to opowieść o przygodach detektyw Jones oglądam cały czas z ogromną przyjemnością.

Jestem bardzo ciekaw, w jakim kierunku pójdzie serial. Finał 2. sezonu był zastanawiający i nie bardzo pasował do tego, co widzieliśmy do tej pory. Rodzi się bardzo wiele pytań, wśród nich najważniejsze: czy głównej bohaterce wreszcie uda się uporać z przeszłością? Przekonamy się i mam nadzieję, że nastąpi to już niedługo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA