REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jessica Lange opuszcza "American Horror Story". Zamiast niej nowe nazwiska w obsadzie sezonu "Hotel"

Nie ma co ukrywać, że Jessica Lange była jedną z czołowych twarzy "American Horror Story". Aktorka z długoletnim stażem wcielała się w rolę chwiejnych kobiet. Lange była zawsze diwą, kobietą upadłą, z przeszłością, która stara się przywrócić sobie dawny blask, mimo że czas odcisnął piętno na jej psychice i urodzie. Jak się okazuje "American Horror Story: Freak Show" był ostatnim sezonem, w którym mogliśmy zachwycać się grą aktorską sześćdziesięciopięcioletniej (!) Amerykanki.

16.03.2015
9:08
Jessica Lange żegna się z American Horror Story
REKLAMA
REKLAMA

Jak poinformowała sama Jessica Lange, aktorka nie pojawi się więcej w serialu autorstwa Ryana Murphy'ego. To był naprawdę wspaniały czas. Uwielbiałam wcielać się we wszystkie cztery postacie i cieszę się, że miałam okazję grać, wziąć udział w tym całym szaleństwie. Kocham scenarzystów, Ryana oraz obłęd związany z kręceniem serialu - powiedziała aktorka na zakończenie swojej kilkuletniej pracy z ekipą "American Horror Story".

american horro story hotel
REKLAMA

Lange nie wystąpi w nadchodzącym "American Horror Story: Hotel", który swoją premierę będzie miał jesienią tego roku. Trzeba przyznać, że kolejny sezon bez niej nie będzie już taki sam. Na pocieszenie można dodać, że jedną z głównych ról w serii "Hotel" zagra Lady Gaga, która po raz wtóry spróbuje swych aktorskich sił. Ponadto w nowym, piątym już sezonie "American Horror Story" zobaczymy Matta Bomera, znanego z serialu "Białego kołnierzyki" czy filmu "Magic Mike" oraz Cheyenne'a Jacksona, który zagrał m. in. w produkcjach "Wielki Liberace" i "Miłość jest zagadką".

Zapowiadają się więc zmiany w antologii Ryana Murphy'ego. Liczę na to, że aktorzy, których znamy z poprzednich serii nie zaczną masowo rezygnować z udziału w następnych sezonach. Wszak to oni stanowią trzon "American Horror Story" i dla nich, jak i kreowanych przezeń postaci ogląda się ten serial, który ostatnio zaczyna zjadać swój własny ogon.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA