REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Filmy

"Jesus VR". Zobacz Jezusa... w wirtualnej rzeczywistości!

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą dla wielu wyjątkowe, bowiem na grudzień 2016 roku zaplanowana jest premiera filmu o Jezusie Chrystusie, który w całości zrealizowany jest w technologii wirtualnej rzeczywistości.

04.07.2016
15:04
"Jesus VR". Zobacz Jezusa... w wirtualnej rzeczywistości!
REKLAMA
REKLAMA

"Jesus VR – The Story of Christ", bo tak nosi tytuł ów film, opowiadać ma historię życia Jezusa do momentu jego śmierci na krzyżu. Obraz zostanie pokazany w jakości 4K UDH i w widoku 360-stopni. Produkcja powstała z wykorzystaniem kamer Sony Alpha 7 oraz smartfona Samsung Galaxy Note 5 z goglami Gear VR.

Tak więc widzowie oczekujący doznań przewyższających te z "Pasji" Mela Gibsona mogą przygotować się na zupełnie nowy wymiar immersji w opowieść o losach żydowskiego mesjasza. Twórcy zapowiadają, że oglądający będą w stanie poczuć się jak jeden z uczniów Chrystusa.

jesus_vr_news_ class="wp-image-71596"
REKLAMA

Zdjęcia powstawały we włoskim mieście Matera, a za produkcję odpowiadają firmy Autumn Products i VRWERX. Reżyserem jest David Hansen.

Premiera filmu Jesus VR – The Story of Christ będzie mieć miejsce w grudniu na platformach Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear i PlayStation VR.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA