REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Obsada „Biura” spotkała się ponownie w nowym odcinku „Some Good News” Johna Krasinskiego

Amerykańska wersja serialu „Biuro” to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych. Do dzisiaj jest ona w stanie przyciągać wielomilionową widownię do serwisów streaminowych posiadających prawa do nadawania serii. Dlatego nie powinno dziwić, że nawet chwilowe spotkanie obsady „The Office” zorganizowane przez Johna Krasinskiego budzi emocje.

11.05.2020
18:50
john krasinski biuro
REKLAMA
REKLAMA

John Krasinski rozpoczął karierę domorosłego youtubera pod koniec marca. To właśnie wtedy wyemitował premierowy odcinek stylizowanego na wiadomości programu „Some Good News”. W żartobliwej formie Krasinski przedstawia tam ciekawe wieści ze świata, koncentrując się jednak tylko na pozytywnych informacjach. A przy okazji sprawia też wraz z grupą przyjaciół-celebrytów niespodziankę wybranym fanom.

W jednym z poprzednich epizodów młoda fanka „Hamiltona” mogła dzięki Krasinskiemu posłuchać na żywo wykonawców tego musicalu pod przewodnictwem Lin-Manuela Mirandy. Tym razem zaś reżyser „Cichego miejsca” przygotował niezwykły pokaz dla fanów „Biura”. A dokładniej mówiąc, pochodzącej z Maryland pary, która wystylizowała swoje oświadczyny na te z serialu. Krasinski, który w komediowej produkcji wcielał się w Jima Halperta, nie mógł przepuścić takiej okazji.

Obsada serialu „Biuro”, wokalista country Zac Brown oraz rodzina narzeczonych spotkali się na wirtualnym ślubie.

John Krasinski poprowadził ceremonię, Jenna Fischer (grająca w „The Office” późniejszą narzeczoną i żonę Jima, Pam Beesly) wcieliła się w rolę druhny, a Brown zaśpiewał ślubną piosenkę. Gdy wydawało się, że to koniec niespodzianek nagle na ekranie zaroiło się od nagrań z udziałem aktorów znanych z „Biura”.

REKLAMA

Steve Carell, Rainn Wilson, Ed Helms, Mindy Kaling, B.J. Novak, Angela Kinsey, Brian Baumgartner, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton, Oscar Nunez i Ellie Kemper odtańczyli wspólnie weselny taniec do rytmów Forever Chrisa Browna. Cała akcja została odwzorowana na bazie odcinka z 6. sezonu, w którym Jim i Pam wzięli ślub. Cały filmik zakończył się zaś oficjalnym oświadczeniem Krasinskiego, który pogratulował szczęśliwym małżonkom i wszystkim innym parom narzeczonych, którzy czekają na ceremonię zaślubin przez koronawirusa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA