REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

John Wick w tarapatach. Zobacz zwiastun 3. części filmowej serii

W nowym zwiastunie do filmu „John Wick 3” tytułowy bohater wciąż walczy o życie. A problemów zdaje się tylko przybywać.

21.03.2019
19:53
John Wick 3 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Nieuchronnie zbliża się premiera trzeciego filmu z serii o Johnie Wicku. Będzie to ostatni film z Keanu Reevesem w roli głównej. Jednak zanim pożegnamy się z aktorem w tej produkcji, jeszcze raz zagłębimy się w tajemniczy świat  skomplikowanej organizacji zabójców.

Wszystko wskazuje na to, że - podobnie jak miało to miejsce między pierwszą a drugą produkcją -spotkamy głównego bohatera tuż po tym, gdy się z nim rozstaliśmy we wcześniejszej odsłonie jego przygód. John wraz ze swoim pitbullem uciekają w strugach deszczu po Nowym Jorku.

Nowy zwiastun pokazuje, że John Wick jest w pułapce.Główny bohater, w którego wcieli się po raz trzeci Keanu Reeves, jest w niemałych tarapatach. Za jego głowę oferowana jest niebotyczna suma 14 mln dolarów, co czyni go jednym z najbardziej pożądanych celów na świecie. W dodatku poprzez złamanie zasad obowiązujących w hotelach Continental, nie może szukać tam schronienia. Aby wydostać się z Nowego Jorku, zwraca się o pomoc do jedynej osoby, która wciąż mu ufa. Jest nią Sofia (Halle Berry), koleżanka po fachu. Jednak najwyraźniej i ona ma pewne obiekcje, co do kontaktów z zabójcą, na którego poluje cały przestępczy świat.

REKLAMA

U boku Keanu Reevesa i Halle Berry zobaczymy w produkcji między innymi Laurence’a Fishburne’a, Marka Dacascosa, Asię Kate Dillon, Lance’a Reddicka, Saïda Taghmaouiego, Jasona Mantzoukasa, Anjelicę Huston, Iana McShane’a, oraz Jerome’a Flynna, Tobiasa Segala i Hiroyukiego Sanadę. Produkcja po raz kolejny jest reżyserowana pod sterami Chada Stahelskiego. Również za scenariusz znów odpowiada Derek Kolstad.

Premiera filmu „John Wick 3” przewidziana jest na 17 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA