REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Johnny Depp odwołał wszystkie koncerty w USA. Aktor posłuchał zaleceń lekarzy

Johnny Depp aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej po USA razem ze swoim zespołem -Hollywood Vampires. Niestety, problemy zdrowotne aktora pokrzyżowały mu koncertowe plany. Depp musiał odwołać pozostałe występy.

31.05.2023
20:11
Johnny Depp odwołał koncerty
REKLAMA

Johnny Depp razem ze swoim zespołem Hollywood Vampires koncertuje w USA. Aktor i muzyk miał skupiać się razem ze swoją grupą na kolejnych występach, jednak uraz kostki mocno pokrzyżował mu plany. Aktor w ostatnim czasie był mocno zajęty. Jeszcze niedawno koncertował w Londynie oraz musiał być też obecny na Festiwalu Filmowym w Cannes. Na filmowej uroczystości promował film z jego udziałem "Kochanica króla", który otworzył wydarzenie. Po projekcji filmu gwiazdor otrzymał aż siedmiominutową owację na stojąco.

REKLAMA

Johnny Depp odwołał koncerty w USA. Wszystko przez uraz kostki.

Zagraniczna prasa pisała nawet o triumfalnym powrocie gwiazdora na salony. Sam zainteresowany nie ustaje w kolejnych muzyczno-filmowych planach. Niedługo chce nakręcić film o malarzu Amedeo Modiglianim. Produkcja "Modi" oparta jest na sztuce Dennisa McIntyre'a, natomiast zdjęcia do produkcji mają ruszyć już jesienią. Wiadomo też, że w obsadzie pojawi się Al Pacino i Pierre Niney, natomiast scenariusz napisze Polak - Jerzy Kromolowski.

Deppa czeka jednak przymusowy odpoczynek. Choć gwiazdor planował koncertować ze swoim zespołem Hollywood Vampires po USA i Europie, będzie musiał odłożyć koncertowe plany na bok. Wszystko przez uraz kostki, uniemożliwiający Deppowi obecność na scenie. Według lekarzy, Johnny nie powinien jeszcze bardziej nadwyrężać kostki. Przykrą dla fanów wiadomość, Johnny przekazał na swoim Instagramie.

Moi drodzy przyjaciele. Przykro mi to mówić, ale skręciłem kostkę, co jest okropne. Wszystko zaczęło się od delikatnego urazu, a między Cannes a Royal Albert Hall było już coraz gorzej. Lekarze zdecydowanie odradzają jakiekolwiek aktywności w najbliższym czasie, dlatego niestety nie mogę w tej chwili podróżować - czytamy na Instagramie gwiazdora.

"Wynagrodzimy tym, którzy zapłacili za koncerty"

REKLAMA

Warto dodać, że grupa Hollywood Vampires planowała trasę koncertową po USA, z kolei latem tego roku chcieli wystąpić w Europie. Johnny zapowiedział, że jak tylko jego zdrowie unormuje się, Hollywood Vampires wrócą szybko do koncertowania. Depp podkreślił, że wynagrodzi tym, którzy zapłacili za najbliższe koncerty.

Tęsknimy za wami w New Hampshire, Bostonie i Nowym Jorku, ale nie obawiajcie się, obiecuję, że przyniesiemy wam wszystkim niesamowite show i damy z siebie wszystko na wschodnim wybrzeżu później tego lata. Wynagrodzimy tym, którzy zapłacili za te koncerty! Jeszcze raz bardzo przepraszam - kajał się Depp. Fani aktora i całej grupy muszą trochę uzbroić się w cierpliwość.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA