REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Dziś premiera VOD filmu „Jojo Rabbit”, w którym Taika Waititi wciela się w Adolfa Hitlera

„Jojo Rabbit” doczekał się swojej premiery VOD. Nominowany do 6 Oscarów film Taiki Waititiego pojawił się w serwisie Player.pl. 

20.05.2020
12:00
Jojo Rabbit online. Dzisiaj premiera filmu w serwisach VOD
REKLAMA
REKLAMA

24 stycznia 2020 roku „Jojo Rabbit” pojawił się na ekranach polskich kin. Niedługo potem, bo 10 lutego na ceremonii rozdania Oscarów film zgarnął jedną statuetkę. Nagrodzony został scenariusz Taika Waititiego. Znany i lubiany twórca odpowiada w produkcji również za reżyserię, a także występuje w jednej z ról. I to nie byle jakiej, bo wciela się w samego Adolfa Hitlera. Jak sobie poradził możecie się przekonać już od dzisiaj za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Taika Waititi podchodzi do poważnego tematu z właściwym sobie dystansem. Z jego poczuciem humoru szeroka publiczność mogła się już zapoznać dzięki m.in. „Co robimy w ukryciu” i „Thor: Ragnarok”. Tym razem postanowił wyśmiać nazistowską ideologię. Robi to jednak z odpowiednim wyczuciem i w efekcie otrzymujemy ciepłą opowieść o nietolerancji, okrucieństwie wojny, przyjaźni i młodzieńczej miłości, podszytą dużą dawką absurdu.

„Jojo Rabbit” to komedia osadzona w czasach II wojny światowej.

Głównym bohaterem filmu jest tytułowy Jojo, któremu przyszło żyć w Niemczech w czasie II wojny światowej. Jest on zafascynowany nazistowską ideologią, a Adolf Hitler to nie tylko jego idol, ale również wyimaginowany przyjaciel. W jego życie i poglądy wdzierają się zmiany, kiedy odkrywa, że jego matka ukrywa w domu Żydówkę.

REKLAMA

W filmie oprócz Taiki Waititego występują m.in. Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Rebel Wilson, Stephen Merchant, Sam Rockwell i Scarlett Johansson.

„Jojo Rabbit” już dostępny w serwisie Player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA