REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jon Bernthal w roli Punishera dołączy do "Agentów T.A.R.C.Z.Y."?

Jon Bernthal jako Frank Castle aka Punisher może powrócić na ekrany szybciej, niż myśleliśmy. W dodatku w serialu, w którym jego udziału raczej nikt się nie spodziewał. 

23.09.2016
11:24
Punisher pojawi się w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.?
REKLAMA
REKLAMA

Punisher grany przez Jona Bernthala pojawił się po raz pierwszy w drugim sezonie "Daredevila", gdzie odebrał znaczącą rolę. Jego występ spotkał się z gorącym przyjęciem i sporym zainteresowaniem widzów, nie trzeba było zatem dużo czasu, by zamówiony został serial w całości poświęcony temu bohaterowi. Data premiery tej produkcji pozostaje na ten moment nieznana, ale najprawdopodobniej nie należy oczekiwać go wcześniej, niż w 2018 roku. Punishera być może jednak zobaczymy na ekranie wcześniej, niż mogliśmy się tego spodziewać.

agenci tarczy 2 class="wp-image-55176"
REKLAMA

Pojawiły się bowiem plotki, że Frank Castle w interpretacji Jona Bernthala może pojawić się w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", którego czwarty sezon trafił na antenę przed kilkoma dniami. Jakie są podstawy tych spekulacji? Pierwszą jest informacja, że Bernthal pojawi się na New York Comic Conie na krótko, ze względu na pracę na planie zdjęciowym jakiejś produkcji Netfliksa. Drugi trop to fakt, że do nowej serii "Agentów..." zaangażowany został Gerry Conway, współtwórca postaci Punishera. Jego rola pozostaje na razie niejasna, lecz ma się wyjaśnić w trakcie trwania bieżącego sezonu.

Czy rzeczywiście dojdzie do gościnnego występu Jona Bernthala w "Agentach T.A.R.C.Z.Y."? Zapewne przekonamy się niebawem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA