REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jude Law w nowym serialu HBO. Zobacz teaser "The Young Pope"

W sieci pojawił się teaser nowej produkcji HBO, "The Young Pope". W głównej roli zobaczymy Jude'a Law, a partnerować mu będą m. in. Diane Keaton i Silvio Orlando.

15.06.2016
17:30
Jud Law w nowym serialu HBO. Zobacz teaser "The Young Pope"
REKLAMA
REKLAMA

Serial opowie o Lennym Belardo, pierwszym amerykańskim papieżu, który nosił imię Pius XIII. Tytułowy bohater, którego wykreuje Jude Law, to postać fikcyjna. Akcja serialu skupi się na losach Belardo, który ma być postacią kontrowersyjną, pełną sprzeczności i skomplikowaną, choć pełną współczucia dla słabszych.

Na srebrnym ekranie obok Jude'a Law pojawią się: Diane Keaton, która zagra siostrę Mary, Amerykankę mieszkającą w Watykanie, James Cromwell, wcielający się w kardynała Michaela Spencera, Silvio Orlando, który sportretuje kardynała Voiello. Za reżyserię serialu odpowiada Paolo Sorrentino, który jest także autorem scenariusza do produkcji, napisanego wspólnie z Umberto Contarello, Tonym Grisonim oraz Stefano Rullim.

REKLAMA

Premiera serii, która liczyć będzie osiem odcinków, została zapowiedziana na jesień tego roku. Serial jest koprodukcją HBO, Canal+ i Sky.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA