REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Julia Pietrucha, jako atrakcyjna pani weterynarz, wraca od 1 września do TVP

A wraz z nią kilka nowych postaci, premierowy odcinek drugiego sezonu serialu „Blondynka” zostanie wyemitowany o 20: 20, oczywiście na kanale TVP.

20.08.2013
19:07
Julia Pietrucha, jako atrakcyjna pani weterynarz, wraca od 1 września do TVP
REKLAMA

Blondynka odniosła spory sukces na naszym polskim rynku. Pierwszy sezon serialu w 2010 roku oglądało ponad 5 mln widzów. Na następny krok produkcyjny trzeba było trochę poczekać, zdjęcia do najnowszej części zaczęły się dopiero wiosną 2013 roku. Tym razem na małym ekranie, oprócz znanych wszystkim twarzy – jak chociażby Andrzej Grabowski, Magdalena Schejbal, Anna Dymna, Olaf Lubaszenko - pojawią się takie nazwiska jak: Liliana Głąbczyńska – Komorowska, Mariusz Ostrowski oraz Tomasz Borkowski.

REKLAMA

Serial opowiada o przygodach dr Sylwii Kubus (Julia Pietrucha) - młodej pani weterynarz, która postanowiła opuścić głośną i nieprzyjazną metropolię na rzecz spokojnej (fikcyjnej) wsi Majaki - zdjęcia kręcone były w Supraślu, Józefowie i Gołaszewie. Ufna i serdeczna Sylwia odkrywa jednak szybko, że ludzie bez względu na miejsce są tacy sami, czyli fałszywi i „trudni” w obyciu. Pomimo kłopotów Sylwia zostaje we wsi i zaczyna leczyć lokalne zwierzęta oraz rozwiązywać ludzkie problemy.

REKLAMA

Tak jak w poprzednim sezonie (dostępnym na onet VOD), za reżyserię odpowiedzialny jest Mirosław Gronowski, a za scenariusz Andrzej Mularczyk.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA