REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Julian Sands zaginął w górach. Wydano nowe oświadczenie w sprawie brytyjskiego aktora

Julian Sands zaginął w kalifornijskich górach 13 stycznia. Od tamtego czasu prowadzone są poszukiwania brytyjskiego aktora. Niestety, przez ten czas nie udało się trafić ekipie ratunkowej na żaden ślad mężczyzny, poza jego autem zaparkowanym w pobliżu miejsca zgłoszenia. Poszukiwania aktora dalej trwają, a Departament Szeryfa wydał nowe oświadczenie.

25.01.2023
11:25
Julian Sands
REKLAMA

Brytyjski aktor Julian Sands zaginął 13 stycznia w górach San Gabriel, w okolicach szczytu San Antonio. To miejsce jest trudne z powodu warunków atmosferycznych i uchodzi za niebezpieczne nawet dla tych, którzy mają spore doświadczenie w górskiej wspinaczce. Choć ekipa poszukiwawcza nie próżnowała od tamtego czasu, to jednak nie udało się jej trafić na żaden konkretny trop, poza autem zaparkowanym w pobliżu miejsca zgłoszenia. W ubiegły poniedziałek bliscy aktora wydali oświadczenie, w którym podkreślili, jak bardzo dziękują ekipie za zaangażowanie w poszukiwaniach Juliana.

REKLAMA

Serdeczne podziękowania składamy współczującym członkom Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino, którzy koordynują poszukiwania naszego ukochanego Juliana, w szczególności bohaterskim zespołom poszukiwawczym, które stawiają czoła ciężkim warunkom na ziemi i w powietrzu, aby sprowadzić Juliana do domu. Jesteśmy głęboko poruszeni tą falą wsparcia oraz ogromnej miłości - informowała rodzina aktora.

Nowe oświadczenie w sprawie zaginięcia Juliana Sandsa.

Poszukiwania brytyjskiego gwiazdora wciąż są kontynuowane, a Departament Szeryfa zdradził, jakie mają plany. Niestety, wciąż nie znaleziono żadnych śladów na obecną lokalizację aktora.

Departament szeryfa zbliża się do drugiego pełnego tygodnia poszukiwań zaginionego turysty, Juliana Sandsa. Odbyło się wiele poszukiwań naziemnych i powietrznych. Do tej pory nie znaleziono pana Sandsa i nie znaleziono żadnych dowodów na jego obecną lokalizację. Poszukiwania będą kontynuowane, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe i gruntowe - podaje biuro Departamentu Szeryfa San Bernardino, cytowane przez "The Hollywood Reporter".

Warto dodać, że niedawno BBC informowało, iż w ostatnich czterech tygodniach były bardzo trudne warunki atmosferyczne w górach San Gabriel. Z tego też powodu Departament szeryfa podkreślił, iż było bardzo dużo zgłoszeń dotyczących wypadków w okolicy szczytu San Antonio. Ekipy ratunkowe ostrzegają również bardziej doświadczonych turystów, aby unikali tego miejsca, nawet jeśli są przygotowani do jego eksplorowania.

REKLAMA

Zdobywanie górskich szczytów to pasja Juliana Sandsa

Zdobywanie górskich szczytów jest pasją Juliana Sandsa. W jednym z wywiadów aktor znany z takich produkcji jak m.in. "Upiór w operze" oraz "Dziewczyna z tatuażem" miał powiedzieć, że najbardziej czuje się szczęśliwy, gdy jest blisko górskiego szczytu w zimny poranek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA