REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Przeżyli już „Przygodę w dżungli” i dalej im mało. Obsada „Jumanji 3” powiększyła się o znane twarze

Moda na rebooty trwa. Już od pewnego czasu wiadomo, że otrzymamy „Jumanji 3”, którego obsada właśnie rozrosła się o kolejne nazwiska.

05.02.2019
12:23
jumanji 3 obsada
REKLAMA
REKLAMA

Moda to być może złe słowo. To po prostu opłacalny dla studiów biznes. Oryginał z Robinem Williamsem z 1995 roku to kultowe dzieło, więc Sony sięgnęło po markę tworząc nową odsłonę z 2017 roku. Wystąpili w niej m.in. Dwayne Johnson i Jack Black. Był to strzał w dziesiątkę, gdyż film Jake’a Kasdana zdołał zarobić na całym świecie ponad 960 milionów dolarów.

Przy takim wyniku box office oczywistym było, że powstanie kontynuacja. Na ekranie ponownie pojawi się wspomniany kolos oraz połowa duetu Tenacious D. Dołączą do nich znani także z „Jumanji: Przygody w dżungli” Kevin Hart i Karen Gillan. Wcześniej już ogłoszono, że w obsadzie znaleźli się Danny DeVito, Donald Glover oraz raperka Awkwafina. Teraz doszły do nas kolejne nowiny dotyczące angażu aktorów.

W „Jumanji 3” wystąpią gwiazdy znane z „Przygody w dżungli”.

Jak podał The Hollywood Reporter Alex Wolff, Madison Iseman, Ser’Darius Blain oraz Morgan Turner powrócą do swoich ról z poprzedniej części. Przypominamy, że zagrali oni zupełnie niezgranych ze sobą nastolatków, którzy zostali ukarani przez nauczycieli koniecznością zostania po lekcjach i posprzątaniem sali. Tam odkryli starą grę wideo, która przeniosła ich w fantastyczny świat i postawiła przed niebezpieczną przygodą.

Pierwsza wersja nowego scenariusza wyszła spod pióra Jake'a Kasdana, który raz jeszcze stanie za kamerą serii. Z reżyserem ponownie pracują także Jeff Pinkner i Scott Rosenberg przy tworzeniu tekstu filmu.

REKLAMA

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, ale można założyć, że przynajmniej na pewnym poziomie, będzie to powtórka z rozrywki. Z pewnością możemy się też spodziewać dalszych ukłonów w stronę oryginału, co już zapowiedział reżyser filmu.

„Jumanji 3” ma trafić na ekrany kin 13 grudnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA