REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Jumanji: Następny poziom”, „Oficer i szpieg” oraz nowe odcinki serialu „Ty"- co obejrzeć w weekend?

Poświąteczny weekend to dobra okazja, żeby zobaczyć produkcje, które zadebiutowały w trakcie świąt Bożego Narodzenia oraz nowe produkcje, które pojawiają się w ostatni weekend roku. Podpowiadamy, które nowości z oferty kin, telewizji i platform streamingowych obejrzeć.

28.12.2019
9:00
Jumanji - Następny poziom - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni weekend roku to okazja do dalszego kulturalnego odpoczynku. Wybraliśmy dla Was kilka godnych uwagi tytułów.

Jumanji: Następny poziom

Kontynuacja hitu z 2017 roku, która sama w sobie była wariacją na temat oryginalnego filmu z 1995. Nowa odsłona to kolejne szalone przygody bohaterów, poznanych w filmie „Jumanji: Przygodzie w dżungli”. Tym razem trafiają do gry wideo wraz z przedstawicielami starszego pokolenia - bohaterami Danny'ego Devito i Danny'ego Glovera. Dzięki temu aktorzy dają widzom kolejną próbkę swoich komediowych umiejętności.

Film już w kinach.

Oficer i szpieg

Najnowszy film Romana Polańskiego opowiadający o francuskim kapitanie Alfredzie Dreyfusie, który zostaje niesłusznie  oskarżony o zdradę stanu i skazany na dożywotnie więzienie. Film przygląda się dramatycznej sytuacji, próbując pokazać optykę patrzenia na to wydarzenie z różnych perspektyw.

Film już w kinach.

Vita i Virginia

Romans dwóch słynnych brytyjskich autorek Virginii Woolf i Vity Sackville-West, ukazany w formie porywającej korespondencji obu z nich. Film Chanyi Button przyciąga dobry aktorstwem Elizabeth Debicki i Gemmy Arertron oraz ciekawą elektroniczną ścieżką dźwiękową.

Film dostępny na platformie streamingowej HBO GO.

The Gift

Malarka w Istambule odkrywa niecodzienną tajemnicę podczas prac archeologicznych gdzieś w okolicach Anatolii. Zdobyte informacje odkrywają sekret z przeszłości jej rodziny i diametralnie zmieniają jej życie. Serial zgłębia wewnętrzną przemianę bohaterki.

Serial już dostępny na platformie streamingowej Netflix.

Kevin Hart: Don't F**k This Up

Serial dokumentalny, w którym poznajemy bliżej aktora i komika Kevina Harta, który opowiada o kryzysie w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Produkcja przyjrzy się chociażby kontrowersji związanej z zatrudnieniem, a następnie zwolnieniem komika z roli prowadzącego tegoroczną galę Oscarów.

Serial dokumentalny już dostępny na platformie streamingowej Netflix.

Ty, sezon 2

2. sezon popularnego serialu Netfliksa, kontynuujący wątki świetnie przyjętej 1. serii. Joe (dobry Penn Badgley) przeprowadza się do Los Angeles, gdzie w oko wpada mu kolejna dziewczyna. Czy jednak przeszłość się jednak o niego nie upomni?

Serial już dostępny na platformie Netflix.

The Bonfire of Destiny

Bazująca na prawdziwych wydarzeniach dramatyczna historia trzech kobiet, których życie diametralnie zmieniło się po pożarze 1897 roku. Nagle muszą nauczyć poruszać się w świecie pełnym zdrad, oszustw oraz wymykających się definicjom uniesień miłosnych.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę proponujemy seans filmów: „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” (TVN, sobota, 20.00), „Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu” (Polast, sobota, 20.00), „Fred Claus. Brat Świętego Mikołaja” (TVN7, sobota, 20.00), bądź dramatu „Motyl. Still Alice” (TVP Kultura, sobota, 20.30).

W niedzielę natomiast: „Mumia: Grobowiec cesarza Smoka” (TVN, niedziela, 20.00), koncert „Być jak Czesław Niemen” (TVP2, niedziela, 20.00), komedię sensacyjną „Dorwać gringo” (TV Puls, niedziela, 20.00), bądź komedię romantyczną „27 sukienek” (TVP1, niedziela, 21.10).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA