REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka /
  4. YouTube

"Jungle Boogie" w wykonaniu Muppetów? Tak, to jest świetne!

Wiecie, że Muppety wracają, prawda? Kultowy serial, który nakręcono na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego stulecia ponownie pojawi się na ekranie. Tym razem całość ma być kierowana bardziej do dorosłego widza, bo główni bohaterowie będą opowiadać o swoich problemach w pracy czy nieudanych podbojach miłosnych.

04.08.2015
9:56
"Jungle Boogie" w wykonaniu Muppetów? Tak, to jest świetne!
REKLAMA
REKLAMA

Dzięki ABC ostatnio mieliśmy szansę zobaczyć wrzucony do Sieci dziesięciominutowy materiał zapowiadający pierwszy sezon serialu. Ten w telewizji zadebiutuje 22 września 2015 roku. Teraz otrzymaliśmy kolejne wideo. Tym razem Muppety wykonują znany hit, "Jungle Boogie" autorstwa zespołu Kool And The Gang. Pamiętacie różne znane utwory w wykonaniu tych postaci albo ich własne piosenki? To zawsze było świetne. I uwierzcie, a najlepiej po prostu zobaczcie sami, że takie jest nadal.

REKLAMA

"The Muppets" ma szansę być produkcją, którą regularnie będę oglądać i która - mimo że bohaterowie są dobrze znani od lat - wprowadzi nieco świeżości do serialowego rynku komedii. Niestety tych dobrych naprawdę próżno szukać.

Premiera "The Muppets" już niedługo. Jest na co czekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA