REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka
  4. YouTube

"Jungle Boogie" w wykonaniu Muppetów? Tak, to jest świetne!

Wiecie, że Muppety wracają, prawda? Kultowy serial, który nakręcono na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego stulecia ponownie pojawi się na ekranie. Tym razem całość ma być kierowana bardziej do dorosłego widza, bo główni bohaterowie będą opowiadać o swoich problemach w pracy czy nieudanych podbojach miłosnych.

04.08.2015
9:56
"Jungle Boogie" w wykonaniu Muppetów? Tak, to jest świetne!
REKLAMA
REKLAMA

Dzięki ABC ostatnio mieliśmy szansę zobaczyć wrzucony do Sieci dziesięciominutowy materiał zapowiadający pierwszy sezon serialu. Ten w telewizji zadebiutuje 22 września 2015 roku. Teraz otrzymaliśmy kolejne wideo. Tym razem Muppety wykonują znany hit, "Jungle Boogie" autorstwa zespołu Kool And The Gang. Pamiętacie różne znane utwory w wykonaniu tych postaci albo ich własne piosenki? To zawsze było świetne. I uwierzcie, a najlepiej po prostu zobaczcie sami, że takie jest nadal.

REKLAMA

"The Muppets" ma szansę być produkcją, którą regularnie będę oglądać i która - mimo że bohaterowie są dobrze znani od lat - wprowadzi nieco świeżości do serialowego rynku komedii. Niestety tych dobrych naprawdę próżno szukać.

Premiera "The Muppets" już niedługo. Jest na co czekać.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA