REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Już wiadomo, kiedy dinozaury z "Jurassic World" ponownie zaatakują Box Office

Powstanie sequela "Jurassic World" było kwestią czasu. Film nie tylko zebrał przyzwoite recenzje, ale też okazał się prawdziwym kasowym przebojem. Universal właśnie ogłosiło datę premiery drugiej części.

24.07.2015
10:24
Poznaliśmy datę premiermy Jurassic World 2
REKLAMA
REKLAMA

"Jurassic World 2" spróbuje powtórzyć sukces "jedynki" w 2018 roku. W amerykańskich kinach pojawi się 22 czerwca. Wkrótce potem trafi na srebrne ekrany całego świata. W rolach głównych ponownie zobaczymy Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, za scenariusz znów odpowiedzialni będą Colin Trevorrow i Derek Connolly, zaś producentem wykonawczym po raz wtóry będzie Steven Spielberg. Wszystko wskazuje więc na to, że sequel utrzyma poziom pierwszej części.

REKLAMA
Jurassic World 3

"Jurassic World" to jeden z najbardziej kasowych filmów w historii kina. Od premiery, która miała miejsce 22 czerwca, zarobił już przeszło 1,5 miliarda dolarów na całym świecie. Lepsze wyniki osiągnęły tylko "Avatar" (2,8 mld) oraz "Titanic" (2,1 mld). Tylko w pierwszy weekend emisji w amerykańskich kinach "Jurassic World" zarobił przeszło 200 milionów dolarów, co stanowi rekord wszech czasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA