REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwsze zdjęcie z Jurassic World 2 jest tak dobre, że nadaje się na tapetę

Chociaż premiera Jurassic World 2 jest zaplanowana dopiero na 2018 rok, do sieci trafiło właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu. Jest klimat!

09.03.2017
8:59
Pierwsze zdjęcie z Jurassic World 2 jest tak dobre, że nadaje się na tapetę
REKLAMA
REKLAMA

Jurassic World to jeden z najbardziej kasowych filmów 2015 roku. Produkcja okazała się komercyjnym sukcesem tak wielkim, że reżysera tego tytułu podebrał Disney, oddając w jego ręce dziewiąty epizod Gwiezdnych wojen.

W międzyczasie rozpoczęły się zdjęcia do Jurassic World 2.

Producenci twierdzą, że kontynuacja kasowego hitu będzie nieco mroczniejsza od pierwszej części. No i bardzo dobrze, bo jedna z głównych bohaterek uciekająca w szpilkach przed T-Reksem do teraz niezmiernie mnie bawi. Chociaż nie wiem, czy akurat tamten humorystyczny zabieg nie był celowy i zamierzony…

 class="wp-image-81189"
REKLAMA

Nieco mroczniejszy ton filmu da się wyczuć na pierwszym oficjalnym zdjęciu z Jurassic World 2. Opublikowana w Internecie grafika przedstawia dziewczynkę stojącą w muzeum, wpatrującą się w szkielety dawnych władców Ziemi. Kto wie, być może to właśnie z daleka od żywych dinozaurów, gdzieś w tradycyjnym muzeum, rozpocznie się akcja filmu.

Niestety, na ten moment nie wiadomo kompletnie nic o scenariuszu samego filmu. Jurassic World 2 to wciąż jedna wielka niewiadoma. Co nie zmienia faktu, że zdjęcie jest naprawdę ładne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA