REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Justin Bieber przebrał się za ziemniaka, aby wystąpić w „Przyjaciołach”. Piosenkarz pojawi się w odcinku specjalnym

Występy gościnne gwiazd showbiznesu stały się nieodłączną „Przyjaciół”. Nie inaczej będzie w nadchodzącym odcinku specjalnym.

19.04.2021
11:34
justin bieber przyjaciele odcinek specjalny premiera
REKLAMA

Śmierć i podatki są niemal tak samo pewne jak to, że podczas oglądania losowo wybranego odcinka „Przyjaciół” usłyszymy sarkastyczny żart Chandlera, Ross wpakuje się w żenującą sytuację, Joey będzie szukał pracy, a także zobaczymy epizodyczny występ kogoś z showbiznesu. Camea gwiazd stały się nieodłączną częścią kultowego sitcomu i na przestrzeni 10 sezonów pojawili się w nim m.in. Bruce Willis, Danny DeVito, czy Robin Williams. Teraz wielkimi krokami zbliża się premiera odcinka specjalnego produkcji i jak się dowiedzieliśmy nie zabraknie w nim podobnych gościnnych występów.

REKLAMA

Co prawda odcinek specjalny „Przyjaciół” nie będzie miał formuły fabularnej.

To nie będzie kolejny epizod, tylko spotkanie obsady po latach. Zobaczymy w nim oryginalną obsadę, czyli Jennifer Aniston, Lisę Kudrow, Courteney Cox, Davida Schwimmera, Matthew Perry'ego i Matta LeBlanca. Padł już ostatni klaps na planie i właśnie okazało się, że pojawi się w nim również piosenkarz.

Jak donosi „The Sun”, Justin Bieber wystąpił w odcinku specjalnym „Przyjaciół”. Jakby hype przed premierą nie był wystarczająco duży to okazało się również, że zobaczymy go w stroju, który Ross nosił w jednym z epizodów 8. sezonu. Tak, piosenkarz będzie przebrany za wielkiego ziemniaka... ekhm Spudnika.

Justin był zaszczycony mogąc wziąć udział w tym wydarzeniu i nie przeszkadzał mu niedorzeczny kostium. To było niczym operacja militarna. Musieliśmy utrzymać wszystko w tajemnicy i Justinowi się udało

mówi informator „The Sun”.

REKLAMA

To nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na widzów.

Jak czytamy na wspomnianym portalu Matt LeBlanc odtworzy scenę, w której jego bohater Joey miał na sobie wszystkie ubrania Chandlera. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy dokładnie to wszystko zobaczymy. Zdjęcia i premiera były bowiem przesuwane ze względu na pandemię. Odcinek specjalny „Przyjaciół” na pewno pojawi się jeszcze w tym roku. Miłośnicy produkcji mają więc jeszcze szansę powtórzyć sobie wszystkie sezony. Niedawno bowiem pojawiły się one na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA