REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Justin Timberlake wystąpi w najnowszym filmie Woody'ego Allena

Tak, dobrze czytacie. Na kinową premierę wciąż czeka najnowszy film Allena "Śmietanka towarzyska", a neurotyczny nowojorczyk już zabiera się za prace nad kolejnym, 49 (!) dziełem.

08.07.2016
13:33
Justin Timberlake wystąpi w najnowszym filmie Woody'ego Allena
REKLAMA
REKLAMA

Tym sposobem, spokojnie przed końcem tej dekady Woody będzie miał na koncie ponad 50 filmów, co jest iście imponującym wynikiem. Przeważnie, gdy dany reżyser zrobi kilkanaście filmów w przeciągu swojej kariery, jest to uważane za solidny wynik, także na tym tle filmografia Allena naprawdę robi wrażenie. Oczywiście, nie każdy z jego obrazów jest tak samo udany, ale ponoć opinie o "Śmietance towarzyskiej" po pokazach na festiwalu w Cannes są jak najbardziej pozytywne, co oznacza, że reżyser nadal jest (a przynajmniej bywa) w formie.

Tym bardziej ciekawie rysuje się jego kolejny projekt. Na razie szczegóły fabuły nie są znane, poza tym, że akcja następnego filmu Allena ma rozgrywać się w Nowym Jorku w latach 50. A jeszcze ciekawiej wygląda obsada. W rolach głównych zobaczymy Kate Winslet i Jima Belushi, a teraz okazało się, że dołączyli do nich jeszcze Juno Temple oraz... Justin Timberlake. Zapowiada się naprawdę intrygująco. Zdjęcia mają rozpocząć się tej jesieni.

Swoją drogą, to fascynujące, że Woody Allen nadal jest w stanie przyciągać do siebie tyle znanych postaci i praktycznie każdy aktor, starszego czy młodego pokolenia ciągle chce u niego grać. Niewielu twórców może pochwalić się taką estymą w środowisku.

REKLAMA

A nam póki co pozostaje czekać na zbliżającą się premierę "Śmietanki towarzyskiej", która już 12 sierpnia zawita do polskich kin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA