REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Masa przekleństw na Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej i to bez cenzury. Wyzwiska poleciały w stronę polityków

Polsat pokazał program "Magiczne zakończenie Wakacji 2023. Świętokrzyska Gala Kabaretowa". Publiczność mogła usłyszeć wulgaryzmy bez cenzury w stronę partii rządzącej.

28.08.2023
10:03
Świętokrzyska Gala Kabaretowa
REKLAMA

"Magiczne Zakończenie Wakacji 2023. Świętokrzyska Gala Kabaretowa" to program kabaretowy, który ostatnio rozbawił widzów Polsatu. Jak to w kabaretach bywa, aluzje polityczne i żarty są na porządku dziennym. Tym razem poleciały wulgaryzmy bez żadnej cenzury w stronę PIS.

REKLAMA

Żarty z polityki bez cenzury. Stacja nie ocenzurowała przekleństw.

Z początkiem programu zaprezentował się Kabaret Młodych Panów w skeczu "Sklep zoologiczny", w którym klient chce kupić papugę. Po zakupie schodzi ze sceny, by za chwilę szybko wrócić, gdyż zauważa, że ptak krzyczy niestosowne hasła. Gdy otwiera pudełko, słychać skrzeczące: J***ć PiS!.

Widownia na tę scenę zareagowała bardzo entuzjastycznie. Za chwilę papuga znów wykrzyczała: Kaczyński, będziesz siedział. Na tym jednak nie skończyło się. Klient zdradził, że boi się otworzyć okno w domu z powodu zakupionej papugi. Z kolei sprzedawca miał dla niego pewne rozwiązanie: Niech pan wróci do domu z papugą, niech pan ją ustawi przed telewizorem i włączy jej TVP Info. Po tygodniu będzie nadawała na Tuska - powiedział. Papuga w skeczu nie skończyła pomstowania na polityków. Dalej widzowie mogli usłyszeć: Ziobro, ty k***o j****a!".

Polsat tych słów nie ocenzurował, a gdy w kolejnych minutach padały kolejne przekleństwa w stronę partii rządzącej, publiczność nie kryła rozbawienia.

REKLAMA

Padły nawiązania do polityków, takich jak m.in. Paweł Kukiz czy Janusz Kowalski

Warto zaznaczyć, że podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej również Kabaret Skeczów Męczących nawiązał do polityki i polityków, mówiąc o takich nazwiskach jak m.in. Paweł Kukiz oraz Janusz Kowalski.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA