REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Chciał mieć idealne zdjęcie, więc zrobił sesję na zamarzniętym Morskim Oku

Influencerzy potrafią nagiąć wiele zasad, aby tylko mieć upragnioną fotkę na Instagrama. Tym razem youtuber i influencer Kacper Błoński urządził sobie sesję na zamarzniętym Morskim Oku. W sieci zawrzało, a po negatywnych komentarzach Kacper zdecydował się odpowiedzieć na krytykę. Czy to wystarczy, aby młodzi fani nie kopiowali jego zachowania?

15.12.2022
8:50
Kacper Błoński
REKLAMA

Kacper Błoński jest influencerem, który zdobył popularność dzięki udziałowi w Projekcie X. 24-latek prowadzi też własny kanał na YouTubie i próbuje swoich sił w muzyce. Jednym z jego najbardziej znanych piosenek jest kawałek "Eluwina". Kacper regularnie publikuje też zdjęcia na Instagramie.

REKLAMA

Pokazał, jak wszedł na zamarznięte jezioro. Fani zagrzmieli.

Niedawno Błoński zrelacjonował swój wypad do Zakopanego, podczas którego cieszył się iście śnieżną zimą. Na instagramowym profilu Kacpra pojawiło się też zdjęcie, jak spaceruje po zamarzniętym Morskim Oku. Z kolei na Tik Toku zaprezentował nagranie, na którym ślizga się po lodowatym jeziorze. Tym razem mimo pięknych widoków, influencerowi dostało się za to, że jest po prostu nieodpowiedzialny. Ile się mówi, żeby nie wchodzić na lód, Obserwuje Cię pewnie sporo młodych osób, pokazywanie jak wygłupiasz się na lodzie, jest bardzo złym przykładem - krytykowali fani. Poza tym jest zakaz wchodzenia jezioro, Chyba musi dojść do tragedii żeby ludzie się nauczyli, Nie chcę być zrzędą, ale nie powinno się wchodzić na ten lód, to nieodpowiedzialne- grzmieli internauci.

24-latek, który wybrał się ze znajomymi na zamarznięte Morskie Oko, postanowił wytłumaczyć się z negatywnych komentarzy. Pokreślił, że w momencie wejścia na jezioro, był bardzo blisko brzegu.

Błoński tłumaczy się z wejścia na zamarznięty lód

Chodziliśmy, jak najbliżej brzegu, tam, gdzie warstwa lodu jest najgrubsza. Mimo to nie namawiam nikogo do stawania na lodzie  - podkreślał. Takie tłumaczenie nie wszystkich jednak przekonało i niewykluczone, że wiele młodych ludzi, którzy obserwują na Instagramie 24-latka, będzie kopiować jego zachowanie.

REKLAMA

Kacper nie jest jednak odosobnionym przypadkiem wśród influencerów, którzy narażają zdrowie i życie dla pięknego zdjęcia w mediach społecznościowych. Swego czasu media rozpisywały się o parze podróżników z Portugalii. Ci jeżdżą po świecie, robiąc ryzykowne zdjęcia w najpiękniejszych zakątkach globu. Wiele z nich, tak to, gdzie obydwoje wychylają się z pociągu na Sri Lance, jest po prostu nieodpowiedzialne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA