REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. VOD

Play z gratką dla fanów sportu. Kanał Eleven Sports dostępny w jakości 4K w Play Now

Sieć Play coraz mocniej rozwija swój najnowszy produkt – Play Now, będący nowym sposobem oglądania telewizji. Usługa dostępna jest dla klientów sieci w cenie abonamentu. Pozwala oglądać kanały telewizyjne z poziomu przeglądarki internetowej. Istnieje też wersja z dekoderem, dostępna dla każdego, która właśnie dostała nową usługę – kanał sportowy premium w jakości 4K.

28.01.2020
15:56
Play Now - usługa telewizyjna od Play
REKLAMA
REKLAMA

Play Now TV Box, czyli dekoder do usługi telewizyjnej Play, daje dostęp swoim użytkownikom do ponad 20 kanałów telewizyjnych, w tym tysięcy godzin filmów, seriali i innych programów na żądanie.

Play Now - zajawka usługi class="wp-image-369813"

Klient może uzupełnić swój abonament także o dodatkowe pakiety tematyczne: Sport, Kids, Extra czy HBO GO, co daje łącznie liczbę ponad 70. kanałów.

Użytkownicy pakietu Sport otrzymają dostęp do czterech kanałów sportowych Eleven Sports, emitujących treści przez 24 godziny na dobę w jakoś HD.

Kanał sportowy Eleven Sports 1 od teraz dostępny jest także w jakości 4K, dla abonentów dekodera Play Now TV Box.

Play Now TV Box - jak działa class="wp-image-369810"

Warto przypomnieć, że w najbliższym czasie wrażeń sportowych, które będziemy mogli oglądać w takiej rozdzielczości, będzie bardzo wiele. Wiadomo, że na Eleven Sports 1 zobaczymy między innymi wszystkie mecze hiszpańskiej LaLiga Santander, spotkania niemieckiej Bundesligi czy derby Mediolanu.

Usługa dostępna jest dla nowych i starych klientów po wcześniejszym uruchomieniu.

To kolejne działanie firmy Play, mające na celu zwiększenie wygody swoich klientów przy użytkowaniu serwisów wideo.

REKLAMA

Warto przypomnieć, że niedawno jedna z najpopularniejszych sieci komórkowych w Polsce zaoferowała swoim klientom pół roku abonamentu Amazon Prime Video za darmo.

Przedstawiciele sieci komórkowej Play zdają sobie bowiem sprawę, jak duże jest zapotrzebowanie użytkowników na wysokiej jakości materiały wideo, dlatego oferuje coraz więcej udogodnień w zakresie ich dostarczania swoim klientom.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA