REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Pół roku Amazon Prime Video za darmo dla klientów Play. Co warto obejrzeć na platformie VOD?

Amazon Prime Video to serwis niedoceniany, choć pełen produkcji, które zdobywają nagrody i świetne recenzje. Klienci operatora Play właśnie otrzymali doskonałą okazję na skorzystanie z biblioteki platformy. Firma oferuje im pół roku korzystania z Prime Video bez dodatkowych opłat. Wybraliśmy dla was listę seriali, które warto tam obejrzeć.

23.01.2020
16:35
play amazon za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Większość polskich widzów poszukujących produkcji telewizyjnych na poziomie decyduje się na wykupienie subskrypcji Netfliksa, HBO GO lub którejś z rodzimych platform streamingowych. Amazon Prime Video jest zazwyczaj jednym z mniej popularnych wyborów. A to nie do końca sprawiedliwy stan rzeczy. Dobrą okazję, żeby przekonać się o jakości produkcji firmy, otrzymali właśnie klienci sieci komórkowej Play.

Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, już od dzisiaj nowi i obecni abonenci Play przy przedłużeniu umowy otrzymają dostęp do Prime Video bez dodatkowych opłat. Oferta obejmuje możliwość korzystania za darmo z biblioteki serwisu przez 6 miesięcy. Po upływie tego czasu posiadacze abonamentu w Play będą mogli dalej korzystać z platformy VOD za 25 zł miesięcznie (opłata będzie możliwa bezpośrednio na rachunku). Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie. A co klienci Play mają szansę znaleźć w usłudze Amazona?

Najciekawsze produkcje Amazon Prime Video (nowości, nagradzane, popularne):

Najlepsze science fiction na rynku - The Expanse

„The Expanse” to serial, który pierwotnie nadawała stacja Syfy. Dzieło Marka Fergusa i Hawka Otsby'ego z miejsca zdobyła fanów science fiction, którzy od dawna czekali na dzieło o podobnym rozmachu i poziomie. Oglądalność produkcji nie zadowalała jednak niszowej stacji, dlatego postanowiła skasować ją po 3. sezonie. Amazon zdecydował się jednak wykorzystać popularność „The Expanse” i zainwestował w zdobycie praw do marki. Od tej pory na platformie zadebiutowała jeszcze jedna seria, a wkrótce ruszą też prace nad 5. sezonem.

Najlepiej oceniana produkcja z 2019 roku - The Boys

„The Boys” trzeba bez dwóch zdań nazwać jednym z największych pozytywnych zaskoczeń 2019 roku. Produkcja poświęcona walce grupy desperatów ze skorumpowanymi superbohaterami w całkowicie realnym świecie zachwyciła aktorstwem, scenariuszem i łamaniem gatunkowych konwencji (więcej na ten temat dowiecie się z naszej recenzji). Właśnie trwają prace nad 2. sezonem produkcji. Główną gwiazdą obsady po raz kolejny będzie Karl Urban, a na ekranie zobaczymy także Antony Starr, Erin Moriarty i Jack Quaid.

Komedia zdobywająca mnóstwo nagród - Fleabag

Tegoroczny sezon nagród w kategoriach komediowych został jednoznacznie zdominowany przez 2. serię brytyjskiego serialu „Fleabag” współtworzonego przez Amazona. Zdobywał on m.in. najważniejsze wyróżnienia podczas gal Emmy i Złotych Globów. Główną bohaterką produkcji jest młoda kobieta zwana Fleabag. Dziewczyna jest wiecznie poirytowana, pogubiona w pędzącym świecie i poszukująca kolejnych seksualnych przygód, co prowadzi do rozmaitych konfliktów i zabawnych sytuacji. Najbardziej ikonicznym elementem czarnego humoru „Fleabag” jest częste wykorzystywanie ironii i łamanie czwartej ściany przez protagonistkę.

Nietypowa animacja od twórców „BoJacka Horsemana” - Undone

„Undone” to nowa animacja twórców słynnego „BoJacka Horsemana”. Produkcja opowiada historię młodej kobiety, którą meczy codzienna rutyna. Pewnego dnia bierze jednak udział w wypadku samochodowym. Po wybudzeniu się ze śpiączki zaczyna widzieć swojego dawno zmarłego ojca. Wkrótce okazuje się, że z niewiadomych powodów otrzymała władzę częściowego panowania nad czasem. „Undone” wyróżnia się piękną realistyczną animacją i nieoczywistą historią. Pełną recenzję produkcji znajdziecie TUTAJ.

Najciekawsza styczniowa nowość w serwisie - Star Trek: Picard

REKLAMA

Fani „Star Treka” od lat spierają się, który kapitan statku Enterprise jest lepszy - Kirk czy Picard. Bardzo możliwe, że najnowsza produkcja dostępna w Polsce na Amazon Prime Video w wyraźny sposób przeważy szalę na jedną ze stron. Bohater „Star Trek: Następne pokolenie” powróci bowiem w poświęconej mu w całości produkcji. Ponownie zagra go sir Patrick Stewart, co z miejsca wzbudziło ekscytację całego fandomu Trekkies. Czy nadzieje na doskonały serial zostaną spełnione? Przekonamy się już wkrótce.

Premiera „Star Trek: Picard” już 24 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA