REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Usuwałam informacje z mózgu”. Brie Larson o utrzymywaniu tajemnic z filmów Marvela

Ten rok przyniesie kolejne dzieła MCU, wśród nich „Kapitan Marvel” i „Avengers: Endgame”. Ich wspólną cechą jest obecność Brie Larson w obsadzie. Aktorka zdradziła jak radzi sobie z trzymaniem ust na kłódkę, aby nie zdradzić spoilerów z nadchodzących produkcji.

04.01.2019
21:58
kapitan marvel spoilery brie larson
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy z wymienionych tytułów trafi na ekrany już w marcu, z kolei finałowa część „Avengers” pojawi się w repertuarze z końcem kwietnia. Marvel strzeże tajemnic swoich filmów jak oka w głowie, a aktorzy mają całkowity zakaz zdradzania szczegółów produkcji. Presja jest duża.

W rozmowie z USA Today Brie Larson, czyli filmowa Kapitan Marvel, wyznała, że była to dla niej dziwna sytuacja. A sposobem na wszystko, choć może niekonwencjonalnie to brzmi, było usuwanie informacji z mózgu podczas godzinnego powrotu do domu:

Po prostu nie chciałam bać się tego, że strzelę gafę i powiem coś nie tak. Wpoiłam sobie, że nie mogę być osobą, która coś zaspoileruje, więc po prostu kasowałam wszystko z głowy. Nie mogę się doczekać, kiedy film w końcu wyjdzie, by wreszcie móc o tym porozmawiać i powiedzieć, że to było szalone. Moja rodzina nie wie, że tak robiłam. Nie rozmawiałam z nikim o niczym, ponieważ jestem bardzo skrzętna w dotrzymywaniu tajemnic.

Możemy chyba jednak założyć, że Kapitan Marvel może okazać się kluczową siłą, która wpłynie na wynik walki pomiędzy Thanosem a resztą superbohaterów. Sugestia taka pojawiła się w scenie po napisach filmu „Avengers: Wojna bez granic”.

Brie Larson sceny do „Avengers: Endgame” nagrała jeszcze przed zdjęciami do „Kapitan Marvel”.

Tym samym już na samym początku swojej przygody z komiksowym uniwersum miała okazję poznać się ze starymi wyjadaczami franczyzy.

Byłam jak młodszy superbohater. Zadawałam wszystkim pytania typu: Cześć, jestem tu nowa! Jakie batony proteinowe jadasz i kiedy trenujesz? Czy twój kostium jest wygodny? Byłam w stanie nauczyć się bardzo dużo, a każdy był naprawdę miły i pomocny. Było to przydatne, nim zostałam wrzucona w ten świat i zdana na samą siebie.

„Kapitan Marvel” osadzono w latach 90., a film stanowi pierwszy prequel do wydarzeń znanych z budowanego do tej pory MCU.

REKLAMA

Larson wciela się w Carol Danvers, pilot samolotów w armii Stanów Zjednoczonych z nadludzkimi mocami, która rusza w sam środek trwającej właśnie międzygalaktycznej bitwy pomiędzy dwiema rasami obcych. Jedną z nich są zmiennokształtni Skrullowie.

Superbohaterska odsłona Brie Larson wkroczy do polskich kin 8 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA