REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Spróbuj nadążyć za „Kapitan Marvel”. Jest już nowa zapowiedź filmu

Jesteśmy już po finale Super Bowl 2019, a to znaczy, że możemy się rozkoszować świeżymi zwiastunami najbardziej wyczekiwanych filmów. Podczas imprezy zaprezentowano zapowiedzi dwóch nowych dzieł ze stajni Marvela. Jednym z nich jest „Kapitan Marvel”.

04.02.2019
8:56
kapitan marvel spot super bowl
REKLAMA
REKLAMA

Już od lat podczas Super Bowl możemy napawać oczy premierowymi spotami dzieł z Kinowego Uniwersum Marvela i w tym roku nie było inaczej. Prawdopodobnie to już jeden z ostatnich materiałów promujących film z Brie Larson. Wejdzie on na ekrany kin 8 marca, zatem czasu do premiery zostało już naprawdę niewiele.

Po wypełnionych akcją zwiastunach filmu, przyszła pora na emocjonujący spot.

„Kapitan Marvel” - zapowiedź z Super Bowl 2019:

Będzie to prequel do wydarzeń znanych z budowanego do tej pory MCU. Akcja „Kapitan Marvel” została osadzona w latach 90. Larson wciela się w Carol Danvers, pilota samolotów w armii Stanów Zjednoczonych z nadludzkimi mocami. Rusza ona w sam środek trwającej właśnie międzygalaktycznej bitwy pomiędzy dwiema rasami obcych. Twórcami filmu są Anna Boden i Ryan Fleck, którzy nie mieli do tej pory styczności z tak dużym projektem.

Na ekranie do Larson dołączy Samuel L. Jackson i Clark Gregg jako członkowie T.A.R.C.Z.Y., Nick Fury i Phil Coulson. Z naturalnych przyczyn aktorzy zostali potraktowani cyfrową kuracją odmładzającą. To po to, aby ich postacie pasowały wyglądem do lat 90. Ponadto w obsadzie znaleźli się Lee Pace jako Ronan i Djimon Hounsou jako Korath ze „Strażników Galaktyki”. Zobaczymy także Lashanę Lynch, Gemmę Chan, Bena Mendelsohna, Algenisa Pereza Soto, Rune’a Temte’a i McKennę Grace. Jude Law zagra głównego antagonistę, czyli Mar-Vella, który stoi na czele grupy superłotrów Starforce.

Scena walki na dachu pociągu z „Kapitan Marvel”.

Spot z Super Bowl nie jest jedynym świeżym materiałem z nadchodzącego dzieła z Larson w głównej roli. W sieci pojawił się też fragment pokazany w programie Ellen DeGeneres, w którym widzimy scenę walki na dachu pociągu.

REKLAMA

Polska premiera „Kapitan Marvel” 8 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA