REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Brie Larson rusza na wojnę z obcymi. Jest nowy zwiastun Kapitan Marvel

To jeszcze nie zwiastun nowej części Avengers, ale zapowiedź, na którą czekało równie wielu fanów superbohaterskich produkcji. Do panteonu marvelowskich herosów wkracza kolejna postać… Kapitan Marvel.

04.12.2018
8:49
kapitan marvel zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Minęło już kilka miesięcy od czasu, kiedy w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu z Brie Larson. To jej bohaterka może być kluczową siłą w walce z Thanosem w Avengers 4. Ale skoro tak, to dlaczego bije niewinne staruszki? Jak się okazuje, wcale nie takie niewinne. Wyjaśnienie przynosi świeży trailer widowiska.

Kapitan Marvel - zwiastun:

Film został osadzony w latach 90. i stanowi pierwszy prequel do wydarzeń znanych z budowanego do tej pory MCU. To także pierwszy film w uniwersum, w którym to główna rola przypadła kobiecie. Jest nią grana przez Larson Carol Danvers, pilot samolotów w armii Stanów Zjednoczonych z nadludzkimi mocami, która rusza w sam środek trwającej właśnie międzygalaktycznej bitwy pomiędzy dwiema rasami obcych. Jedną z nich są zmiennokształtni Skrullowie.

Na ekranie do Larson dołączy Samuel L. Jackson i Clark Gregg jako członkowie T.A.R.C.Z.Y., Nick Fury i Phil Coulson. Wspomniani aktorzy zostali potraktowani cyfrową kuracją odmładzającą, aby ich postacie pasowały wyglądem do lat 90., w których toczy się akcja filmu. Ponadto w obsadzie znaleźli się Lee Pace jako Ronan i Djimon Hounsou jako Korath ze Strażników Galaktyki. Zobaczymy także Lashanę Lynch, Gemmę Chan, Bena Mendelsohna, Jude’a Lawa, Algenisa Pereza Soto, Rune’a Temte’a i McKennę Grace. Twórcami filmu są Anna Boden i Ryan Fleck, którzy nie mieli do tej pory styczności z tak dużym projektem.

Kapitan Marvel rozgrzewką przed Avengers 4.

REKLAMA

Już scena po napisach z widowiskowego starcia herosów z Thanosem była zapowiedzią tego, że Carol Danvers będzie graczem mogącym zmienić rozkład sił w walce z Szalonym Tytanem. Marvel wprowadza więc poświęcony jej solowy film, aby widzowie mogli zapoznać się z bohaterką, nim ta pojawi się w Avengers 4.

Kapitan Marvel wkroczy do polskich kin na Dzień kobiet, czyli 8 marca 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA