REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Katarzyna Dowbor żegna się z programem "Nasz nowy dom"

"Podjęłam decyzję. Wyremontuję wasz dom" - tymi słowami Katarzyna Dowbor rozpoczynała rewolucję w życiu ludzi, którzy tej pomocy najbardziej potrzebowali. Po 10 latach prowadząca program "Nasz nowy dom" wypowiedziała tę frazę po raz ostatni, odchodząc tym samym z uwielbianego przez Polaków programu, o czym poinformował dyrektor programowy stacji Polsat, Edward Miszczak.

08.05.2023
11:10
Katarzyna Dowbor żegna się z programem "Nasz nowy dom"
REKLAMA

"Nasz nowy dom" to program telewizyjny, emitowany od 2013 roku przez telewizję Polsat, który odmienił życie uczestników, zmagających się z trudną sytuacją mieszkaniową. Przez 20 sezonów ekipa programu wyremontowała niemal 300 domów i mieszkań, pomagając tym samym rodzinom, których nie było stać na odnowienie swojego lokum. "Nasz nowy dom" kojarzony był przede wszystkim z jego prowadzącą, Katarzyną Dowbor, która po 10 latach pożegna się z programem.

REKLAMA

Katarzyna Dowbor odchodzi z programu "Nasz nowy dom"

Nieodłącznym elementem programu "Nasz nowy dom", a zarazem jego twarzą, była Katarzyna Dowbor. Prezenterka znana jest ze swojej ikonicznej już wypowiedzi, która w każdym odcinku przesądzała o tym, czy będące w opłakanym stanie domy zostaną wyremontowane. Wraz z architektami i kierownikami prac budowlanych odmieniła życie wielu polskich rodzin. Po 10 latach prowadząca nie pojawi się już na ekranach telewizorów, o czym poinformował dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak:

Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu

- mówił w komunikacie prasowym Edward Miszczak.

Na swoim Instagramie Katarzyna Dowbor opublikowała post, w którym podkreśliła, że decyzja o odejściu z programu nie była jej decyzją, a odsunięcie jej od formatu ma związek z "nowym szefostwem" Polsatu:

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem "Nasz Nowy Dom" właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich.
Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu. (...) I tylko tak trochę smutno, że już nigdy nie wypowiem tych magicznych słów: "Wyremontujemy Wasz dom!". Będę tęsknić za Wami!

- skomentowała Katarzyna Dowbor.
REKLAMA

Na ten moment nie wiadomo, kto zastąpi Katarzynę Dowbor w programie "Nasz nowy dom".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA