REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Grubsza nie oznacza nieapetyczna". Wpis aktorki wywołał euforię fanek. Wcale się im nie dziwię

Katarzyna Skrzynecka zamieściła w sieci zdjęcia ze słonecznej Sardynii. Gwiazda świetnie się bawi na wakacjach z najbliższymi i chętnie publikuje fotografie z wypoczynku. Jeden z jej najnowszych wpisów traktuje o akceptacji swojego ciała. Aktorka przekonuje też, że "grubsza, nie znaczy nieapetyczna". Skrzynecka pokusiła się też o pewne rady dla swoich obserwatorek. Fanki w komentarzach dziękują jej za ten wpis i wcale się im nie dziwię.

08.08.2023
13:30
Katarzyna Skrzynecka na wakacjach
REKLAMA

Skrzynecka prezentuje się w bikini i pisze o akceptacji swojego wieku i ciała.

REKLAMA

Katarzyna Skrzynecka raczy swoich fanów kolorowymi zdjęciami z wakacji. Aktorka wybrała się z rodziną na słoneczną Sardynię. Gwiazda lubi pokazywać zarówno swoich bliskich, jak i siebie na instagramowych kadrach. Mimo że zdarza się Skrzyneckiej usłyszeć przykre słowa na temat jej wyglądu, aktorka stara się puszczać mimo uszu te uwagi.

Na zdjęciach z wakacji gwiazda chętnie publikuje zdjęcia w bikini, prezentując nieidealną figurę. Skrzynecka ma świadomość upływającego czasu i tego, że choć jej sylwetka jest zaokrąglona, ona akceptuje swoje ciało i dobrze się w nim czuje. W jednym z najnowszych wpisów na Instagramie zaprezentowała szereg ujęć w kostiumie kąpielowym, dziękując też fanom za dobre słowa odnośnie jej wyglądu. Dziękuję serdecznie wszystkim paniom i państwu, znajomym i nieznajomym, którzy napisaliście życzliwe, serdeczne słowa o mojej akceptacji dla własnego wieku i figury, która wszak S nie jest, czasem nawet nie M tu i ówdzie" - wyjaśniła aktorka, przekonując inne kobiety, że mając większe ciało, nie oznacza to, że są nieapetyczne.

Była gwiazda "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma też dla kobiet kilka rad, jak wyeksponować swoje atuty, a ukryć niedoskonałości. Grubsza wcale nie musi oznaczać nieapetyczna. Trzeba umieć ładnie i z gracją nosić takie ciało, jakie się ma i umiejętnie je ubrać, by było kobiece i zmysłowe. Kostium plażowy lub sukienka »dzielone na pół« pionowo kolorem tkaniny częstokroć dobrze robią optycznie pełniejszej figurze - przekonuje.

Pod wpisem fanki dziękowały Skrzyneckiej za ten wpis, komplementowały ją, ale też podzieliły się swoimi historiami. Bo choć oczywiście od kilku lat promowany jest ruch body positive, wciąż żyjemy w czasach, gdzie ocenianie innych w kwestii wyglądu ma się świetnie. Dlatego bardzo dobrze, że są takie wpisy jak ten Skrzyneckiej, której choć daleko do rozmiaru XS, sama zainteresowana nie zamierza się przejmować, iż nie ma idealnej figury. Nie zamierza też ukrywać swojego ciała w bikini, umiejętnie dobierając plażowy kostium do sylwetki.

REKLAMA

Monolog o roli kobiet w "Barbie" hitem sieci

Post Skrzyneckiej skojarzył mi się troszkę z monologiem bohaterki "Barbie", granej przez Americę Ferrerę, będącym refleksją nad rolą kobiet w społeczeństwie oraz ogromną presją, z którą wciąż przecież muszą się mierzyć. Bo niestety, dalej jest trochę tak, jak mówi Ferrera w hicie Grety Gerwig, że zawsze się nie jest taką, jaką chce społeczeństwo, nasi bliscy czy rodzice. Dlatego takie wpisy jak ten Skrzyneckiej, ale również i monolog Ferrery w "Barbie" są budujące i mają pozytywny wpływ na inne kobiety.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA