REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Katy B. "Little Red" - nowy album w Deezer, na tydzień przed premierą!

Wokalistka Katy B. w lutym wyda swój nowy album, zatytułowany Little Red. Ukaże się on 10. lutego, czyli za tydzień - jednak już dziś możecie go posłuchać za pośrednictwem serwisu Deezer!

03.02.2014
20:55
Katy B. „Little Red” – nowy album w Deezer, na tydzień przed premierą!
REKLAMA

Dla mniej wtajemniczonych - Katy B. to brytyjska artystka, która zadebiutowała wydanym w 2011 roku albumem On A Mission. Katapultował on ją na szczyty list przebojów oraz radiowych playlist, i pozwolił wywalczyć tytuł "Królowej Muzyki Elektronicznej". Co ciekawe, jej pierwszy, festiwalowy występ poza jej ojczyzną miał miejsce… w Krakowie. Mamy też więc, jako kraj, pewien wymierny wkład w rozwój kariery 25-letniej wokalistki.

REKLAMA

Jej płyta Little Red będzie drugim, solowym krążkiem w jej dorobku. Promują ją single 5 AM i Crying For No Reason. Te utwory, jak i 10 innych, możecie wysłuchać już dzisiaj, dzięki serwisowi Deezer - oferującemu znakomitą, i bardzo bogatą ofertę utworów muzycznych, dostępnych na żądanie, zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i smartfonów. Znakomity album, który ma szansę stać się jednym z najbardziej rozchwytywanych albumów najbliższego sezonu, znajduje się, w pełnej krasie, poniżej.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA