REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Gdzie jest prawo? Gdzie uczciwość? – pyta Kazik w nowej piosence o Tomku Komendzie

Kazik Staszewski nagrał utwór promujący film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Premiera obrazu już we wrześniu.

31.07.2020
13:23
kazik 25 lat niewinnosci
REKLAMA
REKLAMA

O Tomku Komendzie, mężczyźnie skazanym za zbrodnię, której nie popełnił, słyszała już pewnie cała Polska. To historia, która aż prosiła o ekranizację. Reżyserii filmu podjął się Jak Holoubek („Rojst”), zaś efekty pracy jego i reszty ekipy obejrzymy we wrześniu.

Tymczasem w sieci pojawiła się piosenka promująca obraz. Śpiewa Kazik Staszewski.

Kazik – 25 lat niewinności

O Kaziku było ostatnio głośno przy okazji premiery jego utworu Twój ból jest lepszy niż mój i późniejszej afery wokół Programu Trzeciego Polskiego Radia. 5 czerwca premierę zaś miał najnowszy album Kazika, „Zaraza”, nagrany razem z z gitarzystą Kultu Wojciechem Jabłońskim.

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to film oparty na prawdziwych zdarzeniach. Tomasz Komenda został skazany na 25 lat więzienia za morderstwo, którego nie popełnił. Mężczyzna wyszedł na wolność po 18 lat.

Zgodziłem się na ten film, bo darzę dużym zaufaniem jego twórców. Wiem, że nie zrobią niczego przeciwko mnie i że w filmie pokażą całą prawdę – od pierwszej do ostatniej minuty – mówi o kulisach powstawania filmu Tomasz Komenda.

W filmie w rolę Komendy wcielił się Piotr Trojan (serial „Znaki”). W obsadzie oprócz niego znaleźli się także m.in. Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki.

REKLAMA

Film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” pojawi się w kinach 18 września 2020 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA