REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Keanu Reeves opowiedział rozczulającą historię o swojej partnerce. Jak tu go nie kochać?

Mimo że w Chinach go nie lubią, lecz na świecie jest uwielbiany. Keanu Reeves za swoje podejście do zawodu aktora, otaczających go ludzi czy pieniędzy dostaje mnóstwo pozytywnego feedbacku od swoich fanów. Niewykluczone, że teraz ludzie pokochają go jeszcze bardziej za uroczą wypowiedź o swojej ukochanej - Alexandrze Grant.

29.03.2023
12:57
keanu reeves chiny cenzura streaming
REKLAMA

Keanu Reeves zajmuje się aktualnie promocją najnowszej części "Johna Wicka". Film podczas premierowego weekendu zarobił w Stanach Zjednoczonych 73,5 mln dolarów, natomiast w ciągu trzech pierwszych dni od wyświetlenia zarobił na całym świecie 140 mln dolarów. Keanu Reeves promuje film, udzielając rozmaitych wywiadów w prasie oraz serwisach internetowych.

REKLAMA

Keanu Reeves udzielił uroczej wypowiedzi odnośnie swojej ukochanej.

Warto dodać, że filmu z Keanu Reevesem nie zobaczą chińscy widzowie. Wszystko przez to, że obecnie trwa tam bojkot Kreanu Reevesa, który ma podłoże polityczne. Związany jest z tym, iż gwiazdor wyraził jakiś czas temu swoje wsparcie dla niepodległości Tybetu. Niedawno Keanu porozmawiał z magazynem "People", a poza pytaniami czysto zawodowymi pojawiły się również te związane z życiem prywatnym 58-letniego aktora.

Nie jest tajemnicą, że Reeves sporo przeszedł w prywatnym życiu. Przed laty stracił córeczkę oraz partnerkę, która zginęła w wypadku samochodowym. Kilka lat temu Keanu znalazł miłość u boku artystki i performerki - Alexandry Grant. Mimo że para poznała się osiem lat temu przy pracy nad jednym z artystycznych projektów, to parę tworzą od 2019 roku.

Tym wyznaniem Keanu zyska jeszcze więcej fanów na świecie

REKLAMA

"People" zapytał Keanu o to, kiedy aktor poczuł ostatnio chwile błogiego szczęścia. Aktor bez wahania wskazał, że były to wspólne chwile z jego ukochaną. Tak rozczulające słowa mogą sprawić, że Reeves doczeka się kolejnej grupki fanów oraz fanek na całym świecie. Kilka dni temu z moim kochaniem. Byliśmy w łóżku, śmialiśmy się, wygłupialiśmy. Było świetnie. Po prostu cudownie było być po prostu razem - powiedział Reeves. Takie wyznania to jednak rzadkość, gdyż Keanu stroni od wypowiadania się w mediach na tematy związane z życiem prywatnym. W mediach społecznościowych jego partnerki próżno z kolei szukać wspólnych zdjęć z Keanu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA