REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Minęło 28 lat, a świat wciąż kocha „Kevina samego w domu”. Ta reklama Google'a przejmuje internet

„Kevin sam w domu” to absolutny świąteczny klasyk. W tym roku również obejrzymy film na Polsacie, już w Wigilię o 20:05. Tymczasem Google serwuje nam reklamę, która gra na sentymencie najlepiej, jak potrafi.

20.12.2018
13:52
kevin sam w domu asystent google
REKLAMA
REKLAMA

W reklamie Asystenta Google występuje sam Macaulay Culkin, który blisko 30 lat temu wcielał się w rolę Kevina McCallistera. Aktor odtworzył znane sceny z filmu „Kevin sam w domu” w nowym klipie. Materiał już teraz na całym świecie obejrzano ponad 6,5 mln razy. W wideo dorosły już, jak możemy założyć, McCallister przeżywa swój „koszmar” na nowo. Choć tym razem bycie nieświadomie „wykiwanym” przez rodziców zdaje się mieć jeszcze więcej uroków. Bo życie ułatwia oczywiście Google.

Kevin sam w domu - Asystent Google przejmuje kontrolę nad wolną chatą:

Google zresztą rozwiązałby wiele problemów z przeszłości Kevina. I na pewno dokładnie wiedziałby, gdzie są jego rodzice.

Ale wtedy nie mielibyśmy do czego wracać po kilkudziesięciu latach. Ciekawe, jak dzisiaj z działaniem Google'a, poradziłby sobie Kevin, który wylądowałby sam w Nowym Jorku... To mogłoby się „nie udać”.

Tutaj możecie zobaczyć, jak wypada nowa wersja „Kevina” w porównaniu z tą z 1990 roku:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA