REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wcale nie żartuję. Jim Carrey wraca do gry, a Kidding można już oglądać w HBO GO

Jim Carrey zrobił sobie dłuższą przerwę od aktorstwa, ale wreszcie wraca, by znowu wywoływać łzy. Nie ma jednak pewności, czy widzowie będą płakać ze śmiechu, czy ze smutku. Tyle dobrego, że przekonać o tym możemy się już teraz, bo serial Kidding trafił właśnie do HBO GO.

31.08.2018
16:13
kidding hbo go jim carrey
REKLAMA
REKLAMA

Kidding to produkcja stacji Showtime, której dystrybucją w naszym kraju zajęło się HBO GO. To za sprawą tego serialu po raz pierwszy od lat fenomenalny Jim Carrey, który przez lata walczył ze swoimi demonami, ponownie wystąpi na ekranie.

kidding hbo go jim carrey class="wp-image-197002"

Jim Carrey pracuje przy Kidding ze starym znajomym.

Jednym z ojców nowej komedii w odcinkach jest Michel Gondry. Współpracował już wcześniej z Carreyem na planie mojego ulubionego filmu, którym jest Zakochany bez pamięci. Tym samym nie boję się o jakość produkcji.

Na szczęście czas oczekiwania dobiegł końca, a widzowie nie muszą już dawać twórcom kredytu zaufania w oczekiwaniu na premierę. Kidding można już oglądać w Polsce. Pierwszy odcinek trafił już dziś do biblioteki HBO GO.

kidding hbo go jim carrey class="wp-image-196996"

Kolejne odcinki pojawią się 9 i 23 września, a po tej dacie emitowane będą co tydzień. Na pierwszą serię składa się 10 epizodów trwających po 30 minut. Na antenie stacji HBO serial będzie emitowany od 8 października o godz. 21:40.

O czym opowiada Kidding?

Głównym bohaterem nowego serialu jest prezenter telewizyjny, Jeff, występujący ku uciesze gawiedzi jako Pan Pickles. Jest ulubieńcem nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Niestety w wyniku sytuacji rodzinnej przestaje sobie radzić ze swoim życiem.

Jeff w wyniku tego wszystkiego zaczyna odchodzić od zmysłów, co jest źródłem wielu zabawnych scen. Są one jednak słodko-gorzkie, bo cały czas widz ma świadomość, że w tych zabawnych sytuacjach ogląda człowieka, który potrzebuje pomocy, której nikt nie jest w stanie mu udzielić. A to wszystko przekłada się na problemy w pracy.

Jim Carrey nie jest jedyną gwiazdką Kidding.

REKLAMA

Oprócz niego w serialu Showtime występują Frank Langella (Frost/Nixon), Catherine Keener (Kto się odważy, Uciekaj!), Judy Greer (Married) i Cole Allen. Występy gościnne zaliczyli też Justin Kirk (Trawka) i Ginger Gonzaga (Umrzeć ze śmiechu).

Pomysł na Kidding narodził się w głowie Dave’a Holsteina, który wcześniej zajmował się Trawką. Napisał scenariusz pilota dodanego dzisiaj do biblioteki HBO GO i pełnił przy pierwszym sezonie funkcję showrunnera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA